تاریخ درج خبر : 1392/02/12
کد خبر : ۱۷۹۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

روش احمدی نژاد برای اداره کشور جواب نداد

سایت استان: کاندیدای ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران در یاسوج گفت: احمدی نژاد یک اصولگرا هست ولی به باور من روش و مدل اقتصادی که ارایه داد جوابگوی اداره کشور نبود.
به گزارش خبرنگار سایت استان، یحیی آل اسحاق افزود: هر چند آقای احمدی نژاد در حوزه اقتصادی نیت خوبی داشت ولی به بحث تولید و اشتغال زایی بی توجه بود و اکنون شاهد بروز مشکلات جدی در کشور هستیم.

201111
وی به توانایی ها و تجارب خود در حوزه اقتصادی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در حال حاظر بیکاری، تورم،معیشت و رفاه خانواده مشکلات اساسی کشور هستند که با تغییر نگاه به جریان مدیریتی کشور و مخصوصاً در حوزه اقتصاد می توان آنها را با یک تیم قوی و همفکر برطرف کرد.
وزیر اسبق بازرگانی گریزی به جریانهای حاظر در صحنه انتخابات زد و تصریح کرد: اصلاح طلبان با برنامه آمده اند و حامیان دولت نیز معتقد به ادامه روش دولت فعلی هستند اما اصولگرایان که من نیز از این طیف هستم با انتقاد از دوگروه دیگر معتقدند برنامه های آنها انتزاعی و غربی است.

201112
کاندید احتمالی ریاست جمهوری با مقایسه دو دولت خاتمی و احمدی نژاد گفت: دولت اصلاحات با شعار توسعه سیاسی آمد و سیاستهای اقتصادی که در دوران سازندگی پایه گذاری شده بود در این دوره به ثمر نشست و در واقع از هزینه های دوران سازندگی در حوزه اقتصاد فایده برد ولی دولت احمدی نژاد دنبال پر کردن شکاف طبقاتی و توزیع عادلانه ثروت در کشور بود و از بحث تولید غفلت کرد و معتقدم در چهار سال اول موفق بود اما در چهار سال دوم این موفقیت تکرار نشد.
وی ادامه داد: متاسفانه در دولت احمدی نژاد بانک مرکزی به عنوان صندوقچه ای در دست دولت بود و باید در آینده به سمتی رفت که بانک مرکزی مستقل باشد.
عضو حزب موتلفه در پاسخ به ادامه دادن هدفمندی یارانه ها در دولت آینده گفت: هدفمندی یارانه ها یکی از نقاط قوت این دولت بود که شروع شد ولی در شیوه اجرا و مدیریتی مشکل داشت و می توان گفت چون نگاه سیاسی به این مقوله ی اجتماعی و اقتصادی شد، در عمل ناموفق بوده است و با برطرف کردن نقاط ضعف باید در دولت آینده ادامه  و به سمت تولید برود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    خداییش این آقا با چه رویی دارد این حرف ها را میزند ، میگوید 4 سال اول احمدی نژاد خوب بود، درآمد نفت در آن دوره آنچنان زیاد بود که هر کاستی را تنها باواردات تامین میکردند ، یا این اقا میگوید روش هدفمندی خوب بود، اخر طرحی که از ابتدا قرار بود تامین اجتماعی کامل به مردم بدهد و با مخالفت اصولگرایان به طرح گدا کردن مردم ایران تبدیل شد کجایش خوب بود، سوم توزیع ثروت ، هیچ اراده ای برای نزدیک کردن سطح درامدی مردم به همدیگر نمی بینیم قطعا این کار با افزایش مالیات افراد پردرامد محقق می شود ولی اقایان چون خود از این گروه هستند برایشان مهم نیست

پربازديد