تاریخ درج خبر : 1392/02/12
کد خبر : ۱۷۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

آل اسحاق: تعهد و تخصص باید باهم باشد

کاندیداحتمالی ریاست جمهوری در جمع اصحاب رسانه در یاسوج، در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان گفت: بر خلاف عده ای که شعار تعهد برتر از تخصص را سر می دادند معتقدم باید تعهد در کنار تخصص باشد تا بتوان موفق بود و این دو لازم و ملزوم همدیگر هستند.

یحیی آل اسحاق در پاسخ به دومین سوال خبرنگار سایت استان مبنی بر تجربه بالاترین نرخ تورم کشور در دوران وزارت بازرگانی وی در سال 1374 گفت: بعد از جنگ تحمیلی به دلیل هزینه های صورت گرفته و سرمایه گذاری های انجام گرفته در کشور کسری کالا  اتفاق افتاد و تورم به تبع آن نیز بالا رفت ، و این امر در آن دوره تاریخی اجتناب ناپذیر بود. برای مثال در آن دوره ما از 10 میلیارد دلار در آمد کل کشور ، 7 میلیارد را به سرمایه گذاری اختصاص دادیم.

عضو حزب موتلفه در جواب سوال دیگری در خصوص حوادث سال 88 گفت: بین اصلاح طلب و فتنه گر تفاوت قائل هستم و معتقدم راس فتنه در خارج از کشور بود.

وی در خصوص آمدن یا نیامدن هاشمی رفسنجانی به صحنه انتخابات تصریح کرد: ایشان دارای توانایی و روابط خوبی هستند و تصمیم گیری در این زمینه هم باخودشان است ولی استنباط من این است که با توجه به شرایط کشور، به صحنه انتخابات ورود نمی کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد