تاریخ درج خبر : 1392/10/17
کد خبر : ۱۸۰۲۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

قطع مکرر آب، داد شهروندان یاسوجی را درآورده است

سایت استان: عصر دنا در گزارشی می نویسد:

قطعی آب در برخی از مناطق شهری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد داد و فغان شهروندان این شهر را درآورده و کسی هم پاسخگو نیست.

80752388-4583917

اگرچه سرمای هوا سبب قطعی آب برخی از مناطق شهری بویژه در حوزه شمالی یاسوج شده اما قطعی ساعات های متمادی آب در مناطق مختلف این شهر داد شهروندان را درآورده است.

مناطق تل زالی ، بلوار شهید قرنی ، شهرک های جهاد ، امام حسین (ع) ، امام علی (ع) ، دولت آباد ، سازمان هواشناسی و مناطق حومه فاقد آب آشامیدن هستند.

آب آشامیدنی این مناطق روزانه در سه نوبت قطع می شود و شهروندان مجبورند بسته های آب معدنی را در زمستان میهمان خانه های خود آن هم از روی اجبار کنند.

نگرانی شهروندان وقتی دوچندان می شود که آب مورد نیاز برای شستوی فرزندان خردسال نداشته و یا می بایست بیماری را در منزل مسکونی شان سرپرستی کنند.

نگرانی در بین شهروندان این مناطق روبه افزایش است و در تماس های تلفنی تاکید کرده اند که مسوولی به دادشان نمی رسد.

مسوولان آب و فاضلاب شهری یاسوج در تماس های مشترکین دلیل قطعی آب آشامیدنی شهروندان در مناطق عنوان شده را قطعی برق در ایستگاه تنگاری دشتروم عنوان می کنند.

از سویی مسوولان شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد هم قطع شبکه های برق در حوزه سردسیری بویزه در شهر یاسوج و حومه را فرسودگی شبکه و نبود نقدینگی لازم برای احداث شبکه های جدید می دانند.

براستی پاسخگوی نبود آب آشامیدنی اغلب شهروندان یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد کیست؟

مسولان شرکت آب و فاضلاب شهری مقصرند یا مسوولان شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد ؟

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عادلخاني گفت:

  باگماردن نیروهای توانمند چه آقای مصطفی پور درپست مدیریت آبفای شهری یاسوج وچه مهندس اندیشه در شبکه آبرسانی وتعمیرات بزودی بخش عظیمی از مشکلات آب شهر یاسوج حل خواهد شد البته همکاری مردم عزیرزمان در اولویت اول است.

 • ناشناس گفت:

  واقعا خجالت آوره یاسوج یکی از بهترین شهرهای کشور که بیشترین منابع آب رادارد حالا……….مگه مسئولین خوابن

 • ناشناس گفت:

  شهرک آرد و نشاسته هم در تابستون قطعی آبا مصیبت است

 • کرامت گفت:

  راست میگه این بنده خدا.منم تل زالی ساکن هستم همین مشکلو دارم.شهری که هزار میلیمتر بارش داره با جمعیت صدو بیست هزار نفری چطور میشه کمبود اب داشت .دروغه محضه.پس چرا سالم اباد این مشکلو نداره؟!!!!

 • sasan گفت:

  سلام.تشکر از خبر رسانیتان.به خدا ما تو تابستون نمی دونیم چیکار کنیم.روزی سه نوبت جمعا زمان ده ساعت قطعی اب داریم. لطفا کاری کنید.چرا مردم سالم اباد و راهنمایی که مدیران استانی زندگی می کنند این مشکلو ندارند

پربازديد