تاریخ درج خبر : 1392/10/17
کد خبر : ۱۸۰۲۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بازار کهگیلویه و بویراحمد شرایط مطلوبی دارد

سایت استان: معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازار استان از لحاظ شرایط قیمتی و موجودی کالا در شرایط مطلوبی قرار دارد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور با بیان اینکه بالغ بر 19 هزار واحد صنفی در سطح استان در حال خدمت رسانی به هم استانی های محترم هستند افزود: این واحدها به صورت مناسب و قابل قبولی در حال فعالیت و عرضه خدمات می باشند.

حسین پور گفت: خوشبختانه همکاری و مشارکت مردم، در کنار حضور بازرسان این سازمان در سطح بازار اثرگذاری اهرم های نظارت و کنترل بازار را قوی تر و پر رنگ تر نموده است.

وی با اشاره به اینکه عده محدودی در بازار به دنبال سودجویی و کسب سودهای غیره متعارف هستند وجود این افراد را عاملی در جهت بدبینی نسبت به بازار و کلیه صنوف استان دانست.

معاونت نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: کنترل این گونه افراد تنها با مشارکت خود مردم انجام می گیرد چرا که بیش تر از همه هم استانی های هستند که با این افراد برخورد و مراوده دارند.

حسین پور در ادامه گریزی به موجودی کالاهای اساسی و سایر مایحتاج مورد نیاز شهروندان زد و گفت: خوشبختانه کمبود خاص و اثر گذاری در بازار استان وجود ندارد و در زمینه برخی کالاهای پرمصرف همانند گوشت مرغ ذخیره سازی های لازم صورت گرفته است.

وی در پایان وی از مردم استان خواست تخلفات ‏اقتصادی شامل گرانفروشی، کم‌فروشی، تقلب، درج نشدن قیمت، صادر نشدن فاکتور فروش، عرضه خارج از شبکه و فروش اجباری را با شماره تلفن 124 و یا به صورت حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و یا اداره‌های شهرستان‌ها اطلاع دهند و این سازمان را در جهت کنترل و بهبود شرایط بازار استان یاری نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد