تاریخ درج خبر : 1392/10/18
کد خبر : ۱۸۰۶۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

“قادر آشنا” دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

سایت استان: قادر آشنا با حکم معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شد.

n00296511-b

این حکم خطاب به قادر آشنا مدیر پیشین مرکز هنرهای نمایشی آمده است: «نظر به تجربیات ارزشمند جنابعالی در مدیریت‌های مختلف فرهنگی به ویژه اداره کل هنرهای نمایشی و به پیشنهاد مدیرکل هنرهای نمایشی، به موجب این حکم به سمت دبیر سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود در نخستین سال فعالیت دولت تدبیر و امید، با در نظر گرفتن مطالبات به حق هنرمندان فرهیخته و بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت تئاتر کشور به ویژه مؤلفه‌ها و نمادهای دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه نمایش، گام‌های مؤثری بردارید. موفقیت شما را در انجام مسئولیتی که بر دوش دارید از خداوند متعال خواستارم.»

آشنا که پیش از این مدیرکل هنرهای نمایشی بود، مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روابط بین‌الملل از دانشکده وزارت امور خارجه گرفته است.

او پیش از این عضو هیات امنای جهاد دانشگاهی کشور، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، مسئول برگزاری چهار دوره جشنواره تئاتر دانشجویان کشور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویر احمد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، مدیرکل برگزیده شش دوره در حوزه تئاتر کشور و دبیر ده‌ها جشنواره منطقه‌ای و استانی تئاتر کشور و… بوده است. قادر آشنا بیش از ۷ سال در اسارت رژیم بعث عراق بوده است.

حسین طاهری به تازگی از علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مدیر اداره کل مرکز هنرهای نمایشی حکم گرفت.

گفتنی است: عالی زاد دبیر جشنواره‌ی تئاتر فجر بود که در آستانه‌ی برگزاری این رویداد هنری تغییر کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد