تاریخ درج خبر : 1392/10/18
کد خبر : ۱۸۰۷۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خبر خوش مدیر بانک ملی استان برای فعالان اقتصادی

سایت استان: مدیر امور شعب بانک ملی کهگیلویه و بویراحمد از رفع مشکل استمهال بانکی برای طرح‌های مشکل‌دار در این استان خبر داد.

محمدرشید جبا با اشاره به سخنانی که در نشست گفت‌وگوی بخش خصوصی با مسئولان استانی در زمینه عدم همکاری بانک ملی با سرمایه‌گذار مطرح شد، اظهار کرد: بانک ملی همه گونه همکاری را با سرمایه‌گذار دارد و چگونه است که به بانکی که 35 درصد تسهیلات استان را پرداخت می‌کند، نسبت عدم همکاری با سرمایه‌گذار را می‌دهند.

3001

وی افزود: یکی از مشکلاتی که سرمایه‌گذاران داشتند در خصوص استمهال بانکی برای پرداخت تسهیلات در طرح‌های مشکل‌دار بود که با مصوبه بانک ملی و اهتمامی که مسئولان کشوری بانک نسبت به رفع دغدغه سرمایه‌گذاران داشتند، این مشکل هم برطرف شود.

جبا با نوید به سرمایه‌گذاران که از این پس با استفاده از بند 16 می‌توانند مشمول این قاعده شوند، ابراز داشت: آن‌هایی که از بند 28 و 29 استفاده کرده بودند می‌توانند از ماده 16 برای پرداخت تسهیلات خود استفاده کنند.

مدیر امور شعب بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: طبق قاعده قبلی آن دسته از سرمایه‌گذارانی که در گذشته برای استمهال تسهیلات پرداختی از بندهای 28 و 29 استفاده کرده بودند نمی‌توانستند از بند 16 استفاده کنند که این شرط با همت مسئولان بانک ملی کشور برداشته شد.

جبا یکی از رویکردهای مهم بانک ملی در سطح کشور و به تبع آن در استان را کمک به رشد سرمایه‌گذاری دانست و گفت: به خصوص در استان‌های محرومی همچون کهگیلویه و بویراحمد این رویکرد پررنگ‌تر خواهد بود و تا آن‌جا که توان داشته باشیم از سرمایه‌گذار و هر اقدامی که کمک به رشد و توسعه استان کند، حمایت می‌کنیم.

وی با بیان این‌که بانک ملی در استان چندین برابر منابع خود تسهیلات پرداخت می‌کند، خاطرنشان کرد: علاوه بر تسهیلات تکلیفی از سوی بانک ملی، تسهیلات خرد همچون تسهیلات مربوط به قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت می‌شود و به برخی نهادها با وجود این که سپرده‌ای هم نزد بانک ندارند، وام پرداخت می‌کنیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احسان گفت:

  ریاست محترم شعب بانک ملی لطفا در بانک دیشموک گزینه بهتر انتخاب کنید اقای ….. به درد ریاست نمیخورد اگه ایشون برای ریاست انتخاب بشه باعث خروج سبردهای مردم میشود ونارضایتی مردم میشود چون معاون شعبه بودن که اون اختلاس شد باعث بدبینی مردم میشود

 • علی گفت:

  جناب اقای جبا به داد مردم دیشموک برسید ایا میشود معاون بانکی که در شهر دیشموک بزرگترین اختلاس بانکی رو کرد به ریاست بانک برسد منظورم اقای ….. هست ایا اقای …… گزینه بهتر نبود

 • همكار گفت:

  بار چنین مسئولیتی را هرکسی نمی تواند تحمل کند بار وسنگینی آن مانند کوله پشتی سنگینی است که یک کوهنورد تا فتح قله برپشت قرار می دهد که الحمدلله حاج جباء این دوره را نیز پشت سر گذاشته است وبیشتر قلل مرتفع کشور را فتح نموده است

 • ایلدخت گفت:

  اگر این نیت مسولان بانک ملی استان هست پس چرا مدیر بانک ملی دهدشت هنوز به اخلاق “حسنه” و “مشتری مدارانه” و زبانزد خاص و عام خود ادامه میدن………..

 • حرف حق گفت:

  چی شد جواب دیروز ما؟چه شد صحبتهای دیروز؟چی شد اون پرداخت سه برابر ………………………..؟کلآ فهمیدی که …….؟

پربازديد