تاریخ درج خبر : 1392/10/19
کد خبر : ۱۸۱۹۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ابتکار جنوب – یکشنبه ۱۵ دی ۹۲

ابتکار جنوب – یکشنبه ۱۵ دی ۹۲
پنجاه و دومین شماره ی روزنامه ی ابتکار جنوب منتشر شد.
سرمقاله ی این شماره ی روزنامه به قلم «هادی وکیلی»، نوشته شده است. در این شماره، هیئت تحریریه ی ابتکار جنوب موضوع انتقادات شهردار یاسوج از مدیرکل صداوسیمای استان و واکنش مدیرکل را به عنوان عکس صفحه اول روزنامه انتخاب کردند و در صفحه چهارم به تفصیل به این موضوع پرداختند. روند رو به افزایش مصرف گاز و اعلامِ احتمال قطعی گاز در شهرهای یاسوج و چرام، تیتر مهم دیگر این شماره از روزنامه ابتکار جنوب بود.
همچنین بررسی علائم گازگرفتگی شایع و مرگبار در فصل زمستان، انتقال پایانه مسافربری یاسوج، انتقاد رئیس دانشگاه یاسوج، گزارشی از یک حادثه خونین در یاسوج، تعطیلی برخی از جایگاه های سی ان جی استان و نتایج و حواشی تیم های هم استانی در سطح لیگ آزادگان از دیگر موضوعات مهم این شماره از روزنامه ابتکار جنوب بوده است.
در ستون اخبار کشوری هم خبرهای مهمی از جمله اظهار نظر حسن روحانی درباره حوادث پس از انتخابات ۸۸، پیگیری پرونده ی قضایی معاون اول رئیس جمهور سابق، مسئله ی فیلتر شدن سایت علی مطهری، اظهارنظر وزیر ارشاد درباره شبکه های اجتماعی و ادعای جالب فرمانده سپاه درباره محمود احمدی نژاد از سایر اخبار مهم روزنامه ابتکار جنوب بود که امروز روی گیشه های روزنامه فروشی ها خواهد رفت.

ebj52-5.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد