تاریخ درج خبر : 1392/10/21
کد خبر : ۱۸۳۲۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بیش از 90 درصد مردم از نمایشگاه کتاب بازدید کردند

سایت استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۹۰ درصد مردم شهر یاسوج از نمایشگاه کتاب بازدید کردند.

پرونده سیزدهمین نمایشگاه کتاب یاسوج لحظاتی پیش بسته شد.

امین کمالوندی امشب در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بازدید مردم از سیزدهمین نمایشگاه کتاب یاسوج در بین نمایشگاه‌های کتاب استانی بی‌نظیر بوده است.

54398488784891464114

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام برخی آمار این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند که در نوع خود بی‌نظیر است.

وی ادامه داد: جمعیت شهر یاسوج در حدود ۱۱۰ هزار نفر است که نشان می‌دهد بیش از ۹۰ درصد جمعیت شهر یاسوج و بیش از نیمی از جمعیت شهرستان بویراحمد از این نمایشگاه کتاب بازدید کردند.

کمالوندی ابراز داشت: در این نمایشگاه بیش از ۳۵۰ میلیون تومان کتاب به فروش رسید که این فروش نیز بی‌نظیر بوده است.

* ریالی به برگزاری این نمایشگاه کمک نشده است/ یک دست صدا ندارد

وی با بیان اینکه همه بن‌های پیش‌بینی شده فروش کتاب به اتمام رسیدند و همچنان برای دریافت بن، تقاضا وجود دارد، اذعان داشت: تخفیف‌های ارائه شده در این نمایشگاه در آمار بالای فروش آن مؤثر بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از کم‌توجهی برخی مسئولان استانی، یادآور شد: ریالی برای برگزاری این نمایشگاه از سوی استان کهگیلویه و بویارحمد کمک نشده است.

80971840-5375495

این متولی فرهنگ در استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: مسئولان استانی و دلسوزان فرهنگ باید بدانند که یک دست صدا ندارد و با یک دست نمی‌توان چند هندوانه برداشت!

کمالوندی با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه همکارانش در ارشاد، عنوان داشت: همکاران من چندین شب است خواب ندارند و با وجود برودت بی‌سابقه هوا در شهر یاسوج، چنین نمایشگاهی را برگزار کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پایان متذکر شد: بیشترین فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب این استان مربوط به کتب دانشگاهی، دینی و کودک بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهلول گفت:

    آقای مدیرکل ، مگه نمیدونی دوران احمدی نژاد و آمارهای دروغ و من درآوردی تمام شده است؟
    نکنه شما هنوز توی حال و هوای همان دوران هستید؟ برادرجان بهوش بیا ، از خواب برخیز در آمار دادن دقت کن .

پربازديد