تاریخ درج خبر : 1392/10/21
کد خبر : ۱۸۳۲۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار سرزده آیت الله ملک حسینی با دو یتیم دهدشتی

سایت استان: پس از انتشار خبر درخواست دو یتیم دهدشتی از آیت الله ملک حسینی برای حضور در خانواده آنها و دیدار با آنها در سایت استان، روز پنجشنبه 19 دی ماه 1392 حضرت آیت الله با جمعی از مسئولین و همسایه های آقای حمیدی خواه با آنها ملاقات کردند.

IMG_20140109_113851

در این ملاقات آیت الله ملک حسینی پس از جویا شدن از چگونگی رخ دادن حادثه ،با آرزوی رفع همه ی مشکلات آنها از خداوند بزرگ خواستند که به این خانواده صبر دهد ،

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ، وضع زندگی تک تک اعضای این خانواده را جویا شدند و با آنها همدردی کردند.

حضرت آیت الله ملک حسینی سپس با صادق به صورت بسیار صمیمی صحبت کردند و ایشان را به کار و ادامه ی زندگی تشویق کردند .

سپس از تمامی مسئولین زیربط خواستند با پیگیری های قانونی زمینه به کارگیری صادق حمیدی خواه را در شبکه بهداشت شهرستان کهگیلویه خواستار شدند و در ادامه فرمودند اگر خداوند پدر و مادر کسی را بگیرد خود سرپرستی ایشان را برعهده میگیرد و چه سرپرستی بهتر از خداوند .

صادق حمیدی خواه و خواهرانش با ابراز خوشحالی و اینکه حضرت آیت الله بصورت سرزده در خانه آنها را کوبید متعجب شدند و گفتند که فکر نمیکردیم به این زودی تشریف بیاورند .

در این ملاقات حضرت آیت الله ملک حسینی در جمع همسایگان آقای حمیدی خواه از خداوند سلامتی تک تک کسانی را که برای این خانواده دردمند زحمت کشیده اند را خواستار شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رهگذر گفت:

    به نطر من کار خیلی خداپسندانه ای بود که به دیدارشون رفت. حتی اگر واقعا کاری نکرده باشه، که مطمئنا این زور نیست و لابد کمک به آنها شده. حالا به هر زریقی..
    خدا قوت و خسته نباشند

  • ناشناس گفت:

    چه سیشون که؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پربازديد