تاریخ درج خبر : 1392/02/14
کد خبر : ۱۸۳۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

شرایط بحرانی صنعت و اشتغالزایی پایدار در استان

سایت استان: رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که تعطیلی کارخانه ای در کشور بویژه در این استان همانند شهادت سرداری در جنگ است.

” جبار کیانی ” گفت: من معتقدم در شرایط کنونی اگر کارخانه ای تعطیل شود انگار سردار و یا فرمانده ای در جنگ به شهادت رسیده است.

1014

وی وضعیت کنونی صنعت در کهگیلویه و بویراحمد را رکود و یا در آستانه تعطیلی خواند و اظهارداشت: نرخ بی رویه نقدینگی در بازار آسیب جدی به صنعت زده است.

این فعال اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد، توسعه صنعت در این استان را مهمترین راهکار برای کاهش و یا متوقف نرخ بیکاری عنوان و خاطرنشان کرد: با راه اندازی کارخانه ای ، فرصت های شغلی پایدار ایجاد و می تواند سبب توسعه همه جانبه شود.

کیانی گفت: صنعت و اشتغالزایی پایدار در کهگیلویه و بویراحمد شرایط بحرانی دارد که اگر تدابیر کارشناسانه برای رفع این معضل اندیشیده نشود معضلات و ناهنجاری های اقتصادی و اجتماعی متعددی را بدنبال دارد.

وی بدون اشاره به تعداد کارخانه ها و یا واحدهای صنعتی که در کهگیلویه و بویراحمد با مشکلات اساسی برای راه انددازی دوباره مواجه هستند ، خاطرنشان کرد: تزریق پول به تنهایی نمی تواند راهگشای مشکلات کنونی صنعت در این استان باشد.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد