تاریخ درج خبر : 1392/10/21
کد خبر : ۱۸۳۷۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

“ایروان مسعودی اصل” معاون فرهنگی مرکز پژوهش های مجلس شد

سایت استان: “دکتر ایروان مسعودی اصل ” که از مدیران شایسته کهگیلویه و بویراحمد است روز نوزدهم دی ماه 92 ، مسولیت معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش های مجلس نهم شورای اسلامی را برعهده گرفت.

وی دارای مدرک دکتری تخصصی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی می باشد.

9741_919

معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش ها در ارتباط مستقیم با کمیسیون های بهداشت و درمان،فرهنگی ،آموزش و تحقیقات و اجتماعی مجلس و به تبع آنها در ارتباط با وزارتخانه های بهداشت،تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزش و پرورش، وزارت علوم و… قرار دارد و ماموریت و رسالت آن فراهم آوردن زمینه‌های لازم در جهت کارشناسی هرچه بهتر قوانین، فعالیتهای علمی و پژوهشی متناسب با وظایف مجلس شورای اسلامی و بهره‌برداری از آمارها، اطلاعات و پژوهشهای موجود در ‌مسائل مرتبط با امور اداری و استخدامی، کار، اشتغال، روابط کار، تعاون، بهداشت، درمان، سیاستگذاری های فرهنگی، مسائل مربوط به خانواده و مسائل و مشکلات جوانان، بودجه فرهنگی، امداد، بهزیستی، تأمین اجتماعی، بیمه‌های اجتماعی و درمانی ، هلال احمر و … به منظور تاثیر گذاری در فرایند تصمیم گیری نمایندگان است.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش ها به نمایندگی از مرکز با حضور در کمیسیونهای مربوطه و با ارائه نظرات کارشناسی به تصمیم گیری بهتر نمایندگان مجلس کمک می نماید.

این معاونت دارای دفاتر زیرمجموعه ای همچون دفتر مطالعات اجتماعی و مطالعات فرهنگی می باشد که دکتر مسعودی اصل خود زمانی مدیرکلی دفتر مطالعات اجتماعی را بر عهده داشته است.

دکتر مسعودی اصل هم اکنون علاوه بر معاونت فرهنگی – اجتماعی مرکز پژوهش ها، عضو شورای پژوهشی این مرکز،عضو هیئت تحریریه فصلنامه علمی-پژوهشی مجلس و راهبرد و عضو هیئت علمی داشگاه می باشد و پیش از این مسئولیت هایی همچون معاون دانشجویی دانشگاه آزاد کشور،معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی کشور،مدیرکل امور مجلس کمیته امداد کشور و… را تجربه نموده است.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بابا یلونی گفت:

  قطع یقین، بروز ونمود افرادی موفق از خطه محروم بویراحمد که در ادوار مختلف رشادتها ومجاهدتها بی چشم داست وکم پاسخی داشته اند ودارند،مایه خوشحالی همه هم ولایتی های بویر احمدی است.اما این موفقیت ها وپیشرفت ها بستر خوبی برای آزمون این افراد است که خودی نشان بدهند اگر پیشرفتشان بدون واسطه وبدون توسل به رجال سیاسی وبواسطه توانمندی های باالفعل خودشان باشد پس نتیجه این آزمون با دوسوال مطرح است۱-ماحصل عام المنفعه حضورشان در ان پستها برای استان وشهرستان ومردم چه بوده است وچه اقدامات مثبت برای این خطه انجام داده اند(منهای اقدامات شخصی برای خود واطرافیان وبستگان)؟؟؟۲-اگر این حضور وانتصابات بی واسطه وبی منت باشند وتابع جناح ورجال خاص نباشد پس چرا ماندگار نبودند ونیستند حداقل برای دوسال متوالی؟؟چرا بجای بحث در مورد انتصاب وشایستگی و…درمورد میزان عملکرد مثبت عام المنفعه وکارنامه این افراد در جهت پیشرفت استان واحقاق حقوق مردم شهید پرور این استان.حرفی در میان نمیاید؟؟؟

 • حق جو گفت:

  دکتر جون انتصاب شایسته ی شما نیست شما انتخاب شدین و درود بر این انتخاب که الحق و الانصاف جایگاهی در خور شان و شخصیت علمی شماست.

 • حمید گفت:

  سلام.امیدوارم استادمسعودی همیشه سربلندباشند.

 • وحیدرحیمی گفت:

  باسلام خدمت استادارجمندامیدوارم درسایه حضرت حق موفق وپیروزباشیدبنده به عنوان یک شاگردویک ایرانی به خاطرداشتن چنین هموطن وهمزبانی به خودمی بالم

 • ماهم خوشحالیم تبریک می گویم وافتخار میکنیم و ارزوی موفقیت بیشتر و روزافزون برای شما

 • سید مجتبی موسوی نژاد گفت:

  سلام. ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر مسعودی خواستم از ایشان استدعا کنم طرح خدمات رسانی به ایثارگران که خبر تصویب آن در کمیسیون اجتماعی را ماه ها پیش اعلام نموده اند را پیگیری کنند تا در صحن علنی با توجه به مهلت دوره مجلس مطرح و تعیین تکلیف شود. التماس دعا جانباز شیمیایی

 • محمود پیروزه گفت:

  فرزند هنر باش نه فرزند پدر – فرزند هنر زنده کند نام پدر! خوشحالم و می بالم

 • اریا گفت:

  امیدوارم فرزندان این استان هماننداین بزرگواربتوانندرشدنمایندوپست های کلیدی کشوررابدست بگیرند.چون ثابت شدفرزندان این استان پاکدست بوده هستندوخواهندبود.تبریک میگم دکترمسعودی

 • هاشمی-محیط زیست گفت:

  واقعا مایه خوشحالیه که فرزندان این استان موقعیتهای خوب کشوری رو دریافت میکنن به جناب اقای مسعودی هم تبریک میگویم.امیدوارم که منشاءخوبی و تلاش برای استان برای همه اقشار نه گروههای خاص باشند.

 • قیصری تراب گفت:

  امیدوارم فرزندان این استان هماننداین بزرگواربتوانندرشدنمایندوپست های کلیدی کشوررابدست بگیرند.چون ثابت شدفرزندان این استان پاکدست بوده هستندوخواهندبود.تبریک میگم دکترمسعودی

 • سعید خواه گفت:

  جناب آقای دکتر مسعودی ، انتصاب بحق وشایسته حضرتعالی را به سمت معاونت فرهنگی مرکز پژوهشای مجلس شورای اسلامی تبریک میگویم ،

 • سرتیپ پارساپناه گفت:

  لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

  انتصاب شایسته دکتر مسعودی اصل به عنوان معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش های مجلس نهم شورای اسلامی که از مدیران لایق، دلسوز و فهیم این مرز و بوم می باشید.
  اینجانب ضمن تبریک انتصاب جنابعالی و آرزوی توفیق هرچه بیشتر برای شما، امیدوارم در تمام مراحل کار پیروز و سربلند باشید.

 • فرجعلی فکوری فر گفت:

  انتصاب بجای دکتر مسعودی اصل به عنوان معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش های مجلس نهم شورای اسلامی بسیار باعث مسرت و خشنودی و پیشرفت می باشد.

 • سعید عسکری گفت:

  انتصاب به جا و شایسته جناب آقای دکتر مسعودی اصل بسمت معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش های مجلس نهم شورای اسلامی که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته ایشان در صحنه‌های خدمت صادقانه به میهن اسلامی است را تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی ایشان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.بویراحمد افتخار میکنه به چنین مردان فرهیخته.

 • فرود عزیزی طاس احمدی گفت:

  ضمن عرض تبریک امیدوارم مثل همیشه موفق و سربلند باشید

 • گل حونه گفت:

  دکتر مسعودی یه دونه ای ،دردونه ای،تو گل حونه ای(منظور از حونه در این شعر:استان ما می باشد).

 • لودابی گفت:

  درود بر فرزندان خطه لوداب.

 • دوست گفت:

  دکتر عزیز ضمن تبریک به شما
  امیدوارم بنده خوب خدا و یار و یاور مردم عزیز باشی

 • جمال گفت:

  تبریک به همه و دکتر مسعودی.

 • محمدی گفت:

  با کمال خرسندی و مباهات این انتصاب شایسته را تبریک عرض نموده و حسن عاقبت و ادامه عافیت آن بزرگوار را آرزومندم.

 • بادلانی گفت:

  جناب آقای دکتر مسعودی مردم طایفه بادلانی به داشتن فرزند شایسته ای چون شما به خود می بالند،بدون شک شما افتخار همه مردم استان هستید نه فقط طایفه بادلانی.

 • ع.ا.آرام گفت:

  انتصاب بجا و شایسته جنابعالی که از فرزندان مستعد استان کهگیلویه و بویراحمد می باشید را صمیمانه به شما و به ویژه مردم استان تبریک می گویم. توفیقات روز افزون و بهروزی را برای شما از خداوند منان طلب می کنم.

 • کهزادی / مالزی گفت:

  انتصاب شایسته شما را صمیمانه تبریک می گویم. به امید سر بلندی و سرافرازی شما و دیگر متخصصین استان.

 • سهیل گفت:

  دکترمسعودی مایه ی افتخار تمام بچه های استان در جامعه علمی و آموزشی کشوراست.
  به خودم میبالم که هم استانی چنین فردت وانمند و بانفوذی هستم…

 • جابر گفت:

  انتصاب به جا و شایسته دکتر مسعودی اصل به عنوان که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته ایشان در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است را تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی ایشان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

 • تیرتاجی گفت:

  با عرض تبریک به جناب آقای دکتر مسعودی و با ارزوی موفقیت روزافزون برای شما.

 • سینا گفت:

  انتصاب شایسته دکتر ایروان مسعودی اصل را به تمام هم استانی های عزیز تبریک میگویم.

 • ج.پارسا گفت:

  انتصاب بجا و شایسته دکتر مسعودی اصل به عنوان معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز پژوهش های مجلس نهم شورای اسلامی بسیار باعث مسرت و خشنودی است. برای ایشان آرزوی موفقیت و سر بلندی داریم.

پربازديد