تاریخ درج خبر : 1392/02/15
کد خبر : ۱۸۴۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برخی افراد ضعف خود را پشت طایفه گری پنهان می کنند

سایت استان: کاندید شورای شهر یاسوج گفت: برخی افراد با دامن زدن به بحث های طایفه گری و قومی و قبیله ای، ضعف خود را پشت این موضوع پنهان می کنند و تکیه افراد به این موضوع نشان ضعف عملکرد آنها می تواند باشد.
به گزارش خبرنگار سایت استان، هدایت اکبری که به دعوت جمعی از هنرمندان و دانشجویان برای تبیین برنامه خود برای حضور در انتخابات شورای شهر یاسوج سخن می گفت، افزود: آگاهی مردم برای انتخاب افراد اصلح بالا رفته است و در این راه با نقد عملکرد، به شاخصها و برنامه ها رای خواهند داد.

20101
وی هدف از ورود به کارزار انتخاباتی شورا را باز کردن گره از مشکلات مردم عنوان کرد و تصریح کرد: با توجه به شناختی که مردم از بنده دارند می دانند که برای مادیات قدم در این وادی نگذاشته ام و پیشنهادم این است که افراد انتخاب شده، دارایی های خود را در یک مرجع معتبر به ثبت برسانند.
عضو سازمان مهندسی استان خاطر نشان ساخت: انخاب شهردار و تعامل با ادارات و سازمانها از اولویت های اصلی شورای شهر می باشد و معتقدم شورای شهر قلب تپنده یک شهر است و هر چه این قلب فعال تر و تپنده تر باشد، ارتباط قوی تر و موثرتر است.
این مهندس عمران ، استفاده از گروههای مشاور قوی در زمینه برنامه ریزی شهری و حضور میدانی آنها جهت حل معضل ترافیک در یاسوج، زیباسازی سیمای شهر، بهبود وضعیت ورودی های شهر یاسوج، ایجاد پارک های محله ای، اصلاح ورودی های فرعی به اصلی، اصلاح سیستم عوارض دهی و استفاده از بودجه های ملی و دعوت از افراد خیر و کاهش هزینه را از دیگر برنامه های خود برای بهبود وضعیت زندگی در شهر یاسوج برشمرد و یادآور شد: با ایجاد زیرساختها و با حفظ منافع کسبه برخی از صنوف را با ساماندهی باید به حاشیه شهر انتقال داد.
هدایت اکبری طبیعت یاسوج را موهبتی الهی دانست و گفت: یاسوج به صورت بالقوه پایتخت طبیعت هست ولی متاسفانه امکانات رفاهی و شهری برای شهروندان و مسافران فراهم نشده است.
حوزه ورزش دیگر مقوله ای بود که این کاندید شورای شهر به آن پرداخت و بیان داشت: ورزش تنها فوتبال نیست و توجه به ورزشهای همگانی یک ضرورت است که باید با تعامل با سازمان ورزش و جوانان به صورت یک فرهنگ عمومی دربیاید.

هدایت اکبری که دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است در ادامه گریزی به انتخابات مجلس خبرگان زد و تصریح کرد: سید شرف الدین ملک حسینی فرزند خلف آیت الله ملک حسینی از افرادی است که همیشه در بین مردم بوده و با آنها زندگی کرده است و و با درک تنگناها و مشکلات، به دنبال باز کردن گره از کار مردم است و رهبر معظم انقلاب نیز با انتخاب شایسته وی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان، دل مردم استان را شاد کردند و این بهترین هدیه به مردم استان بود و در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، وظیفه خود و همه هوادارانم می دانم که از این عالم وارسته حمایت قاطعانه بعمل آوریم.

در پایان این نشست، مهندس هدایت اکبری به سوالهای مطرح شده توسط دانشجویان و هنرمندان پاسخ گفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد