تاریخ درج خبر : 1392/02/15
کد خبر : ۱۸۴۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اعلام حمایت جمع کثیری از هنرمندان، خبرنگاران و دانشجویان استان از مهندس هدایت اکبری

سایت استان: جمع زیادی از دانش آموختگان و دانشجویان استان ، هنرمندان و خبرنگاران رسانه های کهگیلویه و بویراحمد از کاندیداتوری آقای مهندس سید هدایت اکبری در شورای اسلامی شهر  اعلام حمایت کردند و مردم شریف یاسوج را به انتخاب آگاهانه و نتیجه بخش فراخواندند .

متن پیام این جمع از دانش آموختگان و دانشجویان و هنرمندان که توسط محسن کیایی کارگردان مجموعه پارازیت و سی یا سی قرائت شد به شرح زیر می باشد:

اللهم صل علی محمد و آل محمد

جمع کثیری از هنرمندان و دانشجویان و خبرنگاران کهگیلویه و بویر احمدی را برآن داشته رسماً حمایت خود را از کاندیداتوری مهندس سید هدایت اکبری اعلام نمایند.

با توجه به تمامی شرایطی که در کشور اسلامی ، در ابعاد داخلی و خارجی ، وجود دارد و نام گزاری سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران و نیز با توجه به احساس نیاز مبرم به حضور نماینده ای پرتوان که بتواند گام های اساسی بردارد درجهت حل مشکلات شهری و رفع نیازهای مبلمان شهری و سایر نیازها ی پایتخت طبیعت ایران ، دسترسی آسان مردم به این خدمات و پاسخگویی به مشکلات جامعه شهری ، و اینکه این مهم تنها باحضور نماینده ای با توان مدیریتی بالا ، و تجربه موفق ، کاردان ، لایق ، متعهد ، دلسوز به منصه ظهور خواهد رسید.

لذا با توجه به عملکرد بسیار مطلوب جناب آقای مهندس اکبری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و ۲۳ سال خدمت بی منت ایشان در بانک صادرات استان جناب آقای مهندس سید هدایت اکبری را برای نمایندگی در سنگر شورای اسلامی شهر یاسوج اصلح دانسته واز تمامی مردم عزیز شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران اسلامی می خواهیم تا در روز جمعه ۹۲/۰۳/۲۴با حضور در پای صندوق های رأی و انتخاب ایشان ، به رسیدن آرمان شهری ایده آل کمک نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فردین جوادی گفت:

    درود بر مرد عمل….بعد از سال ها یک انسان شریف.خدوم.نیک.بی نیاز .و با ایده های جدید…را پیدا کردیم. امیدوارم شورا دیگر جای دلال ها نباشد…من به جوانان فرهیخته اعلام می دارم که یاسوج باید در دست جوانان روشن فکر باشد تا با هم اندیشی شهر را دگرگون کنند… عدم امکانات تفریحی.پارکینگ های مسقف.اسفالت و نماد های لازم.فضای سبز زیبا.چهار راه های سر در گم.و از همه مهم تر سینما…ترویج فرهنگ بدون ابزاری همچون سینما امکان پذیر نیست…به امید پیروزی مهندس اکبری

  • محمدرضا رمضانی گفت:

    با سلام
    همه مردم مهندس سید هدایت اکبری را مرحم زخمهای خود می دانند

پربازديد