تاریخ درج خبر : 1392/02/15
کد خبر : ۱۸۴۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

لاریجانی کاندید نمی شود/ مطالبات فرهنگیان در بودجه آمده است

سایت استان: نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: همه سلایق در ترکیب کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد.

غلام محمد زارعی بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: همه گروههای سیاسی اکنون در انتخابات هستند و اگر به ترکیب کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری نگاه کنید یک ترکیب گوناگون از همه سلایق قابل مشاهده است.

92

وی بیان کرد: در این ترکیب نیروهایی از اصولگرایان، اصلاح طلبان، مستقل ها و .. هستند و این جمع می تواند زمینه حضور گسترده و همه جانبه مردم را در بستر مشارکت آگاهانه مردم مهیا کند.

وی در خصوص زمینه های تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی نیز اظهار داشت: تجربیات گذشته به خوبی نشان داده که مردم ایران در مواقع حساس با بصیریت به صحنه می آیند و حماسه خلق می کنند.

زارعی گفت: انشاء الله شاهد انتخاباتی سالم و پرشور در 24خردادماه آینده خواهیم بود.

زارعی در پاسخ به سوالی پیرامون حضور لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری نیز بیان داشت: آقای لاریجانی اعلام کرده که به طور قطع در انتخابات حضور پیدا نخواهد کرد.

مطالبات فرهنگیان در لایحه بودجه آمده است

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس همچنین در خصوص کندی روند اجرای پروژه ورزشگاه 15هزار نفری یاسوج گفت: اعتبارات این پروژه تخصیص یافته و امیدواریم تا پایان کار دولت دهم به بهره برداری برسد.

زارعی عنوان کرد: پیگیری های لازم برای فعالیت مجدد بخش تعطیل شده این پروژه انجام خواهد شد.

نماینده بویراحمد و دنا همچنین در خصوص مطالبات فرهنگیان استان گفت: با پیگیریهای صورت گرفته و با تذکر داده شده به وزیر آموزش و پرورش در صحن علنی مجلس، مطالبات فرهنگیان در کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه دیده شده است.

وی افزود: اگر این لایحه به صحن بیاید و با رای اکثر نمایندگان مواجه شود، مسئله مطالبات مناطق محروم فرهنگیان استان پس از سالها حل می شود.

زارعی میزان مطالبات فرهنگیان استان را حدود 12میلیارد تومان عنوان کرد و بیان داشت: مطالبات مناطق محروم کارکنان دولت هم در بودجه سنواتی دیده خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد