تاریخ درج خبر : 1392/10/22
کد خبر : ۱۸۴۹۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه اولین فرماندار دولت اعتدال در استان برگزار شد

سایت استان: مراسم معارفه اولین فرماندار دولت تدبیر و امید در استان در شهر لنده برگزار شد.

به گزارش سایت استان، با حضور فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،جلیل حسنی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و مسئولان شهرستانی از خدمات فاطمیان فرماندار قبلی لنده تقدیر و محمد مردای به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

13921022000618_PhotoL

فتاح محمدی در این مراسم گفت: دین مبین اسلام دو اصل وحدت و پرهیز از تفرقه را برای مقابله با دشمنان مطرح کرده و امروزه ائمه جمعه به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در هر شهری می‌توانند نقش وحدت‌آفرین خود را برای تقویت امت اسلامی به کار گیرند.

وی افزود: فضای سیاسی امروز که در بسیاری از اوقات از اخلاق نیز خارج می‌شود شرایط سختی را در جامعه به وجود آورده است.

13921022000691_PhotoA

محمدی یادآور شد: تودیع به منزله پایان خدمات نیست بلکه آغازی برای حرکت نوینی در جامعه است که سیاست جدید را طراحی و مسیر تحول را رو به رشد ارزیابی می‌کند.

همچنین در ادامه این مراسم فرماندار سابق لنده گفت: با توجه به بومی بودن استاندار و شرایط استان می‌طلبد همه سیاسیون و نخبگان استان از تحولات و تحرکات استاندار به خوبی حمایت و زمینه اقدامات و تحولات اساسی را فراهم سازند.

یدالله فاطمیان افزود: می‌طلبد تلاش‌ همگانی مسئولان در جهت پیشرفت و ترقی کشور و جامعه با همکاری مردم همراه بوده و در این زمینه تعامل بیشتری صورت گیرد.

در ادامه فرماندار جدید لنده گفت: افتخار می‌کنم که منتصب به دولت تدبیر و امید هستم و می‌دانیم دولت تدبیر و امید با کلید حل مشکلات به میدان عمل وارد شده است.

13921022000705_PhotoA

محمد مرادی افزود: من شعار کاری خود را کار، کار و کار در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان قرار داده‌ام و درصدد هستم با همکاری و همیاری مردم شهیدپرور لنده آن را محقق کنم.

وی به استعدادها و پتانسیل‌های شهرستان لنده اشاره کرد و گفت: زمینه برای پیشرفت مهیا است ولی می‌طلبد فرزندان این شهرستان که در پست‌های کلیدی کشور نیز حضور دارند به یاری مسئولان شهرستان بشتابند و شهر و دیار خود را به سمت تعالی حرکت دهند.

محمد مرادی اولین فرماندار دولت تدبیر و امید و دومین فرماندار شهرستان لنده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • كورش غلامي گفت:

    محمد مرادی انسان خوب توانمندی واز بچه های خوش فکر اصلاحات است .منتظریم مجموعه اصلاح طلبان دست به دست هم دهند تا ساختار درست بشه .

  • میر گفت:

    حداقل یه نصف جمله ای از سوابق آقای مرادی می نوشتید.

پربازديد