تاریخ درج خبر : 1392/10/22
کد خبر : ۱۸۵۰۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور معنادار اصلاح طلبان استان در مراسم معارفه جهانگیری/عکس

سایت استان: یکی از حاشیه های جالب مراسم معارفه ممتاز جهانگیری مدیرکل جدید راه و شهرسازی، حضور جمع کثیری از اصلاح طلبان استان در این مراسم بود.

به نظر می رسد یکی از پیامهای این حضور معنادار اصلاح طلبان در این مراسم این بوده که جهانگیری جز معدود مدیرانی است که انتصاب وی به صورت صددرصد مورد رضایت آنها واقع شده است.

گزارشی از حضور اصلاح طلبان در این مراسم:

IMG_8034

.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سوال؟؟ گفت:

  اشتباه فرستادم.ببخشید…

 • سوال؟؟ گفت:

  خانم حسینی میشه بفرمایید تهران چه مسولیتی دارید ؟

 • مسافر گفت:

  اینطوری نبوده که ایشان را زارع انتخاب کرده ،زیرا زارع تا آخرین لحظات مخالفت می کرد کاندیدای زارع جمشیدی بود.اتفاقا پیمانکاران رانت خوار و منفعت طلب کاملا مخالف ایشان بودند ،نیاز به توضیح ندارد کمی پرس جو کنین به حرف من می رسید.

 • ناشناس گفت:

  من منظورم اشتباه لفظی نبود بلکه چیزه دیگری بود که ذره ای دقت و بصیرت می خواهد.
  من نه طرفدار ریس جمهور انتصابی ام و نه نماینده اصوالگرا و بهتر بگویم نماینده یاسوج بدون خط فکری و مشی سیاسی، دلیل هایم در مورد آقای تاجگردون اظهر من الشمس است احتیاجی به توضیح اضافه نیست.
  منظور بنده این بود که ایشان را زارع پور انتخاب کرده و رییس ستاد ایشان بوده و استاندار تقسیم پست کرده و تیتر نزنید اتفاق نظر اصلاح طلبان بر روی ایشان

 • بهلول گفت:

  درود برحاج زارعی…..گچسارانی ها خواهشا تخریب نکنند….تاجگردون رومردم گچساران قبول ندارند….بهرام تاجگردون مرد بود…..

 • ماندگار گفت:

  هر چه باشد بهتراز زارع است که هروز ،که چه عرض کنم بلکه هر ساعت خود را به یک رنگ در می آورد ،شده مرغ خوش خط ،خال .منظور نویسنده کامنت لابد این بوده که ایشان کسی که به او هم خدمت کرده به صرف اصلاح طلب بودن، وی را قبول نداشته .بعضی اختلاف سلیقه درون هر خانواده ای ممکن است وجود داشته باشد،ممکن است هرکسی در زندگی هم اشتباهاتی در طول زندگی داشته باشه باید سبک سنگین کرد ،یکی بیشتر زندگیش اشتباه است اما کس دیگری درصد بسیار کمی اشتباه داشته ،خودت مقایسه کن !!!؟؟!معلومه که تو چقدر زورت اومده زیرا یک اشتباه لفظی را علم کرده ای ،به قول احمدی نژاد آب بریز اونجایی که می سوزه ،البته نمی خواستم چنین اصطلاحی را بکار ببرم ولی حیفم اومد از جملات رییس جمهور محبوب شما ونماینده محترم استفاده نکنم !؟!؟!

 • ناشناس گفت:

  اصلاح طلبی که جز فراکسیون پیروان ولایت اسم نوشت !!!!!!!!!!
  اصلاطلبی که خود بهرام تاجگردون قبولش نداشت و می گفت روحیه و تفکر خطرناکی دارد!!!!!!
  چرا خیلی از اصلاح طلبان گچساران از ایشان حمایت نکردند!!!!!!!
  جالبه تیتری که زدید اتفاق نظر اصلاطلبان؟ خیلی از پیمانکاران و مدیران شوکه شدند از این انتخاب توسط استاندار.
  مگه شما نبودید نوشتید رییس ستاد آقای زارعی بود در سی سخت حالا چه طور شد اتفاق نظر همه اصلاطلبان؟
  در مراسم تودیع و معارفه ایشان فرمودند درود بر روح پر فتوح امام خامنه ای

 • اصلاح طلب واقغی گفت:

  آقای غیب گو اولا:تقدیر تشکر بیدارپور بخشی از آن واقعیتی است که هیچکس نمی تواند آن را انکار کند زیرا تاج گردون چهره ملی است ،توانسته کرسی نایب رییسی یکی از مهمترین کمسیونهای مجلس را در بین تمام نمایندگان کلان شهرها ومدعیان بدست آورد در نتیجه ایشان در مسایل بودجه واعتبارت با همه کمبودها توانسته برای استان وحوزه انتخابیه خود منابع مالی تامین اعتبارنماید بطور مشخص تامین وپادار نمودن بودجه مناطق محروم فرهنگیان استان ،پس چه کسی می تواند چنین چیزی را کتمان کند؟لابد آقای بیدار پور وجدانی داشته واز طرف دیگر حداقل دستی بر هزینه اعتبارات عمرانی دارد و می داند که چه کسی در شرایط فعلی با این همه مشکلات مالی گره گشایی می نماید .قطعا اظهار نظر آقای بیدارپور نه از روی حب بوده و نه بغض ،بلکه از روی شایستگی تاج گردون ،اما تشکر از هدایت خواه ناشی از جریانات باندی وحزبی است واین یک قیاس مع الفارق است ،همه می دانند هدایت خواه از لحاظ نوع تفکر به آقای زارع نزدیکتر است .
  ثانیا:همانطور که گفتم قبلا پیشگویی می کردی ولی حالا به عالم غیب هم سر در آوردی از کجا می دانی تاج گردون یار غار من است ،من نه دوست و نه دشمن ایشان میباشم بلکه فردی واقع بین هستم واقعیتها را می بینم ،دوست گرامی مدرک مستند توبه نامه را می توانی ارایه نمایید.پس این هم یکی دیگر ازشاهکارهای شما در دروغ ،تهمت وافترا بستن و ورود به عالم غیب شما و هم کیشانتان می باشد .نمی دانم چرا از واقعیتها اینقدر گریزان هستید،آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است ،خداوکیلی برو بدون حب وبغض در حوزه انتخابیه هر دو یک نظر خواهی نصفه ،نیمه کنید تا به راست دروغ من وشما پی ببرید ،این مطالب شما کری خواندن است .البته شما و همرزمانتان از خداتون همه را رد صلاحیت کنید تا عرصه برای تمامیت خواهان خالی شود.این بنده خدا تلاشی برای استان می کند ،می خواهید وی را از عرصه خارج کنید تا همانند سالهای گذشته بدون رقیب ،استان را محل جولانگاه خود ودوستانتان جهت پس رفت استان نمایید.

 • اصلاح طلب واقغی گفت:

  در جواب پیشگو بایستی بگویم که اولا :از نامی که برای خودت انتخاب کرده ای مشخص است یا دروغ می گویی یا غلو می کنی تو که به قول خودت واقعیتهای موجود را می گویی پس چه نیازی به پیش گویی است .ثانیا:آقای زارعی از کی تا حالا اصلاح طلب شده ،لابد از موقعیکه در مجلس علیه هاشمی رفسنجانی در در مجلس طومار جمع می کردیا از رد صلاحیت ایشان توسط شورای نگهبان حمایت ونقل ونبات پخش می کرد و هورا می کشید!اما تاج گردون چه کار کرد در بدترین شرایط از هاشمی وخاتمی حمایت کرد،جناب آقای زارع خودشان واقفند که رای اصلاح طلبان ایشان را به مجلس پرتاب زیرا مجموعه اصلاح طلبان به این نتیجه رسیدند در شرایط کنونی خیرالموجودین هستند،ولی بعدا که خرش از پل گذشت چکار کرد در همین قضیه راه وشهرسازی علیرغم اینکه جهانگیری رییس ستاد ایشان در سی سخت بودند ،چه کسی گزینه ایشان بود؟وچه مخالفتهایی که با ایشان در وزارتخانه که نکردند؟اگر آقای استاندار وآقای تاج گردون نبودند مدیرکلی آقای جهانگیری با توجه به مخالفتهای آقای زارع میسر نمی شد.البته در رابطه با آقای رمضانی شاید راست باشد زیرا ایشان از ایل تبار تیرتاجی خودشان هستند.آقای به قول خودت پیشگو نمی خواهد پیشگویی کنی،راستی جمشیدی اصول گرا گزینه کی بود ؟برای چه؟لابد خودتان بهتر از هرکس دیگری می دانید.خداوکیلی اگر تاج گردون و استاندار نبودند حالا جمشیدی مدیرکل نبود؟مردم همه چیز را خودشان می دانند سر را زیر برف نکنیم؟

  • پیشگو گفت:

   اصلا پاسخ شما چه ربطی به واقعیت من داشت!
   اینکه دوست و غار شما رای ممتع برای برکناری اقای ارزنگ که پیشانی اصولگرایان هست میدهد بیانگر چه واقعیتی هست؟
   تشویش اذهان عمومی نکنید من میگویم رمضانی اصلاح طلبیست که مجموعه اصلاحات استان تمام قد از ایشون حمایت کردند اون وقت شما میگید فامیل اقای زارعیست؟ چه منطق بی منطقی!

   وقتی بیدار پور دیروز از هدایت خواه و تاج گردون تشکر میکند و از زارعی سخن نمی گوید پیام روشنی دارد یعنی تاج گردون موافق ماندش بود و این زارعی بود که صندلی مدیریتی که برایش بزرگ بود را کنار کشید و اوج ناراحتی بیدارپور در عدم نام اوری زارعی مشخص شد و همپمانی خود در تاج گردون وئ هدایت خواه را بیان نمود!!!دروغ دیگر بس است.
   اصلاح طلبی که توبه نامه می نویسد اصلاح طلب نیست فرصت طلب است!

  • بهلول گفت:

   به جدم همه این حرفها کذب محض است وسفسطه…….حاج زارع مهندس جهانگیری رابرگزید وبنده داخل خونه حاجی جلسه اش روگرفتیم…….یازهرا

  • مردانگی گفت:

   کو مردانگی؟؟؟؟ آقای اصلاح طلب واقعا مردی ومردانه حرف زدی خوشم آمد.آره ما هم این حرفا رو شنیدیم .اما بعضی مثل کبک که سرشو میکنه زیر برف وخودش هیچ جایی رو نمیبینه فکر میکنه دیگران اون رو نمی بینن.

 • تتتت گفت:

  اول تبریک به آقای جهانگیری دوم اینکه تا حالا (رمصانی ریس دانسگاه دولتی/ جهانگیری راه و سهرسازی/ باقری میراث فرهنگی/ دیودیده صنعت و معدن و تجارت/علیپور امور عسایر/ معاونین جهاد کساورزی و همه ادارات کل استان/کمیته امداد/ فتاح محمدی معاون سیاسی/ نیک اقبال معاون عمرانی/میرمحمدی- باقرزاده- موحدی-سجاعی – حسنی- درخسان زاده و …. از مدیران کل استانداری/ و تقریبا تمامی مدیران کل باقی مانده و عوص نسده بجز فنی و حرفه ای از حوزه بویراحمد هستند حالا بازم هی بگید تاجگردون بده … والا بی انصافید.

  • پیشگو گفت:

   از قیاست خنده امد خلق را!!!!

   دوست عزیز یا زیاد کتاب های تخیلی می خونید یا اینکه به رویا پردازی علاقه شدیدی دارید!

   با این شرایط فکر کنم دکتر ظریف ، فرجی دانا ، زنگه رو هم آقای تاج گردون گذاشتن؟
   چه قد خوش خیالید!
   البته حق دارید اینگونه هم بگید وقتی کارنامه ای برای نشان دادن ندارید اینچنین دست به کارنامه دیگران هم می برید!

   رمضانی گزینه آقای تاج گردون بوده؟

   فقط به ذکر همین نکته اشاره میکنم تا به رویایی بودن گفتارتون پی ببرید!

   آقای زارعی برای برداشتن آقای ارزنگ توی دوران سرپرستی دکتر توفیقی تلاشش دو چندان شد!
   از طرفی دکتر توفیقی هم سرپرست بودن و حساسیت بالای نسبت به ایشون وجود داشت تا جای که برکناری ریس دانشگاه علامه طباطبایی که خط قرمز افراطیون بود فضا رو برای دکتر توفیقی در مجلس متشنج کرد به طوری که قرار بود افراطیون لایحه 2 فریتی برای بستن دست سرپرست برای عزل روسا رو میخواستن بیارن صحن علنی مجلس که رای نیاورد.
   اما باز هم با این شرایط اقای زارعی هر روز به دکتر توفیقی فشار میاورد که باید ریس عوض بشه از طرفی دکتر توفیقی هم میگفتن اقای ارزنگ لاب یقوی تو مجلس پیش افراطیون داره باید بزاریم فضا مقداری اروم بشه بعد تا اینکه با پافشاری زارعی اقای توفیقی گفت اگه از 3 نماینده استان 2 نفر رای به برداشتن دکتر ارزنگ بده من برش میدارم.

   جلسه با حضور 3 نماینده و وزیر برگزار شد!

   آقای بزرگواری که از حامیان ارزنگ بودن و در اتاق ایشون عکس یادگاری هم داشتن به طبع رای منفی دادند .

   نوبت به زارعی رسید و او رای به رفتن دکتر ارزنگ داد.

   اما زارعی که تصور میکرد حداقل در ظاهر تاج گردون اصلاح طلب است و به یمن رای او بر اکثریت ، جلسه با وزیر را ترتیب داده بود وقتی وزیر رای تاجگردون رو خواست با رای ممتنع آقای تاج گردون مواجهه شد که حتی دکتر توفیقی از این حرکت آقای به ظاهر اصلاح طلب تعجب کرد و روند برداشتن دکتر ارزنگ به تاخیر افتاد.
   از اون زمان بود دوباره زارعی با لابی گر های قوی و فشرده در بیرون و خارج از مجلس و خصوصا همراهی با رئیس ستاد دکتر روحانی در استان اقای دکتر باقری و حمایت های اقای یونسی مشاور وِیزه رئیس جمهور و ارتباط نزدیک دکتر رمضانی با دکتر توفیقی و فرجی دانا اقای ارزنگ برکنار شدند و دکتر رمضانی امدند. و دانشگاه بعد از 8 سال نفش راحت کشید.

   مطمعن باشید روزی پرده ها کنار خواهد رفت و همه چیز عیان خواهد شد….
   ان اقای به قول اصلاح طلباتان هم باید بداند که بر سفره اصلاحات نمک میخورد و بر سفره اصولگرایی خدمت می کند

   • لیاقت گفت:

    اتفاقا بیشترشون نون اصلاح طلب ها رو خوردن و بزرگ شدن نوبت اصولگرایان که شد نمکدون اصلاحات رو شکستن هم این افراد بازم نمک دون اصولگرایان رو به وقتش میشکنن.افرادی که صادقانه همیشه با اصولگرا یا اصلاح طلب بودن افراد لایق تری هستن.

  • بهلول گفت:

   اصلاربطی به تاجگردون نداره ……..یازهرا…

پربازديد