تاریخ درج خبر : 1391/06/10
کد خبر : ۱۸۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پی نوشت رهبری بر کتاب «پایی که جا ماند»

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای بر کتاب “پایی که جا ماند” پی نوشت مهم و ماندگاری را مرقوم فرموده اند.
کتاب “پایی که جا ماند” یادداشت های روزانه سید ناصر حسینی پور از زندان های مخفی عراق می باشد که توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

متن مرقومه امام خامنه ای و تصویر آن در ذیل آمده است:
بسمه تعالی
تاکنون هیچ کتابی نخوانده و هیچ سخنی نشنیده‌ام که صحنه‌های اسارت مردان ما را در چنگال نامردمان بعثی عراق را، آنچنان که در این کتاب است به تصویر کشیده باشد. این یک روایت استثنایی از حوادث تکان دهنده ای است که از سویی صبر و پایداری و عظمت روحی جوانمردان ما را، و از سویی دیگر پستی و خباثت و قساوت نظامیان و گماشتگان صدام را، جزء به جزء و کلمه به کلمه در برابر چشم و دل خواننده می گذارد و او را مبهوت می کند. احساس خواننده از یک سو شگفتی و تحسین و احساس عزت است، و از سویی دیگر غم و خشم و نفرت. … درود و سلام به خانواده‌های مجاهد و مقاوم حسینی.
۲/۶/۹۱
سید علی خامنه‌ای

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • تو نسخه قدیمی سایت ،تو بخش تالار گفتمان مدیر انجمن دفاع مقدس بودم.یه روز یکی از دوستان بهم گفت دیگه کی به این مسائل بها میده که خودت رو معطل کردی! خوشحالم که امروز کتاب های دفاع مقدس به چاپ های 19 و 20 میرسن و فکر کنم رسیدن به این نوبت چاپ به همراه تیراژ بالای چاپ پاسخی به این سوال باشه که :”کی به این مسائل بها میده؟”

پربازديد