تاریخ درج خبر : 1392/02/15
کد خبر : ۱۸۵۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیگیر وصول مطالبات مناطق محروم هستیم

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد میزان مطالبات مناطق محروم کارکنان دستگاههای اجرایی استان را 45میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: به جد پیگیر وصول این مطالبات هستم.

سید حسین صابری بعدازظهر شنبه در نشستی با خبرنگاران اظهار داشت: دولت قانونی را به تصویب رساند که کسانی که داوطلبانه در مناطق محروم خدمت می کنند، به ازای هرسال خدمت مبلغی به آنها تعلق می گیرد.

100

وی بیان کرد: از سال 68 تا 87 یعنی حدود 20 سال براثر سهل انگاری این بودجه در سنوات بودجه ای پیش بینی نشده بود و به مرور افزایش یافت.

صابری با بیان اینکه این قانون شامل همه مناطق محروم کشور است، اظهار داشت: در کهگیلویه و بویراحمد که بیش از 90 درصد آن را منطقه محروم تشکیل می دهد، این رقم بسیار بالاست.

استاندار بخش زیادی از مطالبات را مربوط به فرهنگیان استان دانست و گفت: مطالبات کارکنان و بازنشستگان دولت به تنهایی 45 میلیارد تومان است.

وی عنوان کرد: در نامه ای به معاون برنامه ریزی رئیس جمهور و در تنظیم اولیه بودجه در آذرماه، این مطالبات آورده شد تا بخشی از آن در بودجه 92 دیده شود.

صابری ابراز امیدواری کرد: این مطالبات 20 ساله ظرف دو تا سه سال آینده پرداخت شوند.

استاندار همچنین در پاسخ به سوالی پیرامون تعطیلی برخی پروژه های عمرانی در استان، مهمترین علت آن را محدودیت های اعتباری در کل کشور عنوان کرد.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد