تاریخ درج خبر : 1391/06/10
کد خبر : ۱۸۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف یک کیلو گرم هروئین در یاسوج

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان با شناسایی و دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر در یاسوج مرکز استان، یک کیلو گرم هروئین از آنها کشف و ضبط کردند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ “محمد خسروی” افزود : پس از دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر در یکی از محلات شهر یاسوج ، با تلاش ماموران، متهمان شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت.

وی اظهار کرد: ماموران با کنترل نامحسوس متهم اصلی، منزل وی را نیز شناسایی وسرانجام پس ازهماهنگی با مقام قضایی وی و دو نفر دیگر از همدستانش را دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در بازرسی از منزل متهم مقدار یک کیلو گرم هروئین بهمراه هزار کپسول خالی برای هروئین، کشف که پرونده ای در این خصوص تشکیل و تحت رسیدگی قرار گرفت.

سرهنگ خسروی اضافه کرد: اعتیاد بلای خانمانسوزی است که علاوه بر فروپاشی بنیان خانواده زمینه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی را هم در جامعه فراهم می کند بنابراین مردم باید با مشارکت و تعامل با پلیس زمینه فعالیت سوداگران را در جامعه کاهش دهیم.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد