تاریخ درج خبر : 1392/10/24
کد خبر : ۱۸۶۰۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نامه قدردانی جمعی از مهندسان و مردم استان از وزیر به مناسبت انتصاب جهانگیری

سایت استان: جمعی از مهندسان، کارشناسان و مردم استان در نامه ای، از آقای مهندس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به خاطر انتصاب مهندس ممتاز جهانگیری قدردادنی کردند.

در بخشی از این نامه آمده است: این انتصاب موجی از شادمانی و سرور را در بین اهالی استان به خصوص کارشناسان، مهندسان و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را فراهم نموده است.

image1

متن نامه در پی می آید:

جناب آقای عباس آخوندی
وزیر محترم و محبوب راه و شهرسازی کشور

خبر مسرت بخش انتصاب مدبرانه و عالمانه یکی از سرشناس ترین و مجرب ترین نیروهای استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی حضرتعالی جناب آقای “مهندس ممتاز جهانگیری” برای تصدی مدیرکلی راه و شهرسازی این استان، که بیانگر هوشیاری، تدبیر، درایت و شناخت دقیق استاندار محترم جناب آقای دکتر خادمی و تایید و هماهنگیهای آگاهانه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی آقایان دکتر غلامرضا تاجگردون و آقای زارعی بوده است، موجی از شادمانی و سرور را در بین اهالی استان به خصوص کارشناسان، مهندسان و اهالی استان را فراهم نموده است.

بدینوسیله ما اهالی قدرشناس استان، ضمن قدرادنی و سپاس فراوان و عرض تبریک به مناسبت این انتصاب به حق و معقول، اعلام می داریم که تعهد، اخلاص، متانت، توانمندی و محبوبیت جناب مهندس جهانگیری در بین مردم استان به خصوص کارکنان راه و شهرسازی استان، این انتصاب نیک را به انتخابی شایسته و نکوداشت کرامت انسانی نیروهای با تجربه بومی مبدل نمود و از سوی دیگر چهره استان در عرصه عمران و آبادانی با یاری خداوند متعال و برنامه ریزی صحیح و حمایت شما مسئولین دلسوز در مسیر توسعه پایدار قرار خواهد گرفت.

IMG_8010

امیدواریم همه افعال حضرتعالی و استاندار محبوب و سخت کوش استانمان به اخلاص و ارادت به محضر لایزال الهی مقرون گردد و وجود ارزشمند جناب مهندس جهانگیری به موفقیتهای مورد انتظار دست یابد.

توفیقات الهی، عزتمندی و سربلندی فراراهتان و دعای خیر ما همراهتان.

جمع کثیری از مهندسان، کارشناسان و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اصلاحات گفت:

    ایشون رئیس ستاد زارعی بودن در شهرستان دنا

  • سی سخت گفت:

    مردم شهرستان دنا و مردم سی سخت ازجناب آقای آخوندی وزیر محترم و استاندار محترم جناب آقای دکتر خادمی و نمایندگان محترم مردم آقای بزرگواری ودکتر تاج گردون وآقای زارعی برای این انتخاب شایسته و مدبرانه ی شان کمال تقدیر و تشکر ویژه داریم و امید واریم با این انتخاب شایسته شاهد تغییر و تحولات بزرگ در سطح استان باشیم.از خداوند مهربان آرزوی توفیق روز افزون برای همه ی مدیران ومسولان کشوری و استانی که سهمی در پیشرفت وآبادانی کشور و استان عزیزمان دارند خواهانیم.با آرزوی موفقییت وسر بلندی.

  • سعدی گفت:

    نخواهی که ضایع شود روزگار به ناکاردیده مفرمای کار

پربازديد