تاریخ درج خبر : 1392/10/24
کد خبر : ۱۸۶۷۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

پدافند هوایی ماغر مقام دوم کل نیروهای مسلح کشور را کسب کرد

سایت استان:  مسوول عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ماغر در حوزه استحفاظی شهرستان بهمئی گفت: در سطح کل قرارگاه پدافند هوایی کشور مقام نخست و در سطح کل ارتش کشور مقام دوم را از لحاظ امنیت روانی ، مسائل فرهنگی و خدمت به پرسنل راکسب کردیم.

حجت الاسلام ˈایوب اکبری ˈروز سه شنبه در نشست با خبرنگاران بهمئی افزود: خبرنگاری از معدود مشاغلی است که قرآن کریم در سوره قلم به آن اشاره نموده است و این نشان از اهمیت والای این حرفه است .

وی گفت: با توجه به اینکه نزدیک به 90 درصد تبلیغات رسانه ای دنیا دست صهیونیسم و دشمنان جهان اسلام است و اسلام و قرآن مورد آماج هجمه های تبلیغاتی دشمن هستند این موضوع وظیفه خطیر خبرنگاران را دو چندان می کند که بتوانند در این هجمه از تبلیغات پیام اسلام و ایران را به دنیا برسانند .

اکبری حلقه اتصال مسوولان با مردم را رسانه ها عنوان کرد و گفت: انتظار ما از رسانه های این است که زحمات ونقش ارزشمند پدافند هوایی در دوران دفاع مقدس و در قالب فعالیت های مختلف فرهنگی انعکاس دهند .

وی کسب رتبه اول در مسابقات قرآنی کشوری توسط یکی از نیروهای این قرارگاه از دیگر مقامات کسب شده در امسال بود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی در این نشست هم اندیشی آمادگی خود را برای تعامل بیشتر با مسوولان پدافند نیروی هوایی ماغر در زمینه بهبود مسائل فرهنگی اعلام کرد .

ˈامین درخشانˈ قول داد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی یکهزار جلدکتاب به کتابخانه این قرارگاه اهدا کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد