تاریخ درج خبر : 1392/10/25
کد خبر : ۱۸۷۰۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جلسه بی سرانجام شورای شهر یاسوج / عدم دعوت از رسانه های منتقد!

سایت استان: روز گذشته جلسه شورای شهر یاسوج با حاشیه هایی همراه شد.

به گزارش سایت استان، این جلسه که در محل شورای شهر و برای اولین بار به صورت علنی و با حضور رسانه های موافق ! برگزار شد پایان خوشی نداشت و یکی از اعضا در اعتراض به تصمیم های این شورا جلسه را ترک کرد.

IMG22342209

همچنین گفته می شود درگیریهای لفظی در خصوص به کارگیری نیرو در شهرداری یاسوج بین دیگر اعضا در گرفت که در نهایت مصوبه آن به تایید و تصویب نرسید.

آن گونه که خدابخش امیری در این جلسه گفته، ماجرا از این قرار است که شهرداری یاسوج بدون هماهنگی با شورای شهر اقدام به انتشار آگهی بکارگیری نیرو کرده است و در این بین فروغ فر و اکبری با اعتراض به این اقدام شهردار، عنوان کردند تا زمانی که نیروهای موجود شهرداری تعیین تکلیف و ساماندهی نشوند، بحث بکارگیری نیرو بی معناست و شورا با این کار مخالف است.

سعید پایدار نیز در اعتراض به تصمیم گیری های عجولانه و غیرکارشناسی این شورا و همچنین طی نشدن روند قانونی طرح موضوعات در نشست های شورای شهر، جلسه را ترک کرد.

از دیگر نکات جالب این جلسه عدم دعوت از رسانه های منتقد شهرداری یاسوج در ماجرای بارش برف در 11 دی ماه بود.

اغلب رسانه ها کوتاهی شهرداری یاسوج در خدمت رسانی به مردم در قضیه بارش برف را به باد انتقاد گرفته  و از عدم آمادگی شهرداری در آن بحران به شدت انتقاد کردند.

شهرداری یاسوج نیز به همین دلیل، رسانه های منتقد را به این جلسه دعوت نکرد.

البته همین انتقادها بود که باعث شد شهرداری یاسوج در بارش برف در روزهای بعد آمادگی مقابله با بحران را پیدا کرده و عملکرد بهتری داشته باشد.

به نظر می رسد اگر وضع به همین گونه پیش برود شهرداری و شورای شهر یاسوج روزهای خوبی را پیش رو نداشته و وعده های داده شده اعضای این شورا به مردم، محقق نشود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    با سلام خدمت شوراهای زحمتکش شهر یاسوج با توجه به مساءل به وجود آمده محدود کسانی که میخواهند از این آب گل آلود ماهی یگیرند باید دست آنها را کوتاه کرد نیروهای زحمتکش و از جان و مال گذسته شهرداری بیشتر از اینها حق دارن اینها هم زن دارن وهم بچه مگه کناه کردن دارن این همه زحمت میکشن ولی اما از یک ذره تشکر به جای این حرفها روحیه و امید بدی

پربازديد