تاریخ درج خبر : 1392/02/16
کد خبر : ۱۸۸۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

راه اندازی کارخانه ماشین سازی گچساران

سایت استان: با حضور مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و جمعی از مسوولان اجرایی گچساران کارخانه ماشین سازی قطعات صنعتی نفت، گاز و پتروشیمی این شهرستان روز پنجشنبه افتتاح شد و در مدار تولید قرار گرفت.

مدیر کارخانه ماشین سازی قطعات صنعتی پارس گچساران در حاشیه آیین افتتاح این طرح صنعتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و با زیربنای ۲۷ هزار مترمربع در قالب سالن تولید، انبار و ساختمان اداری در سال ۸۸ ساخته شده که بنا به دلایل و مشکلات خاص به بهره برداری نهایی نرسیده بود.
سیاوش کشکولی افزود: این کارخانه توان تولید قطعات صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و استراکچر(تولید سازه های فلزی) با ظرفیت ۱۵ هزار تن در سال را دارد.
وی میزان اعتبار هزینه شده برای تکمیل و راه انداری این طرح صنعتی را ۱۴۰ میلیارد ریال برآورد کرد و ابراز داشت: با وارد مدار تولید شدن این کارخانه زمینه اشتغال مستقیم برای بیش از ۱۰۰ نفر فراهم شد.
کشکولی بیان کرد: استمرار فعالیت این طرح صنعتی اشتغالزا نیاز مستمر به حمایت مسوولان اجرایی و متولیان استانی و شهرستانی دارد.

وی افزود: پیگیری های دکتر تاجگردون در این راه اندازی بسیار موثر بود و هماهنگی های ایشان با شرکت های تابعه وزارت نفت در راستای تامین بازار و مشتریان این کارخانه، آثار بسیار مثبتی در ایجاد اشتغال و تولیدی دارد.

این کارخانه می تواند بخش زیادی از نیاز قطعاتی کارخانه های جنوب از جمله گاز، نفت و پتروشیمی را تامین نماید.
کارخانه ماشین سازی قطعات صنعتی نفت، گاز و پتروشیمی گچساران با سرمایه و مشارکت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا تجهیز و راه اندازی شد.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد