تاریخ درج خبر : 1392/02/16
کد خبر : ۱۸۸۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تشکیل جبهه حامیان ولایت در کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: دبیر جبهه حامیان ولایت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای عمل به وظایف سیاسی و فرهنگی، جبهه حامیان ولایت در این استان شکل گرفت.

محمدجعفر احساس‌خواه  اظهار کرد: جبهه حامیان ولایت یک جریان سیاسی و عقیدتی است که از گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی، مذهبی، سازمان‌های مردم نهاد و قانونی پیرو ولایت با هدف پاسداشت تبیین و ادامه راه حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی در راستای آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب تشکیل شده و اهداف آن در راستای فرامین مقام معظم رهبری است.

2010

وی افزود: این جبهه اعتقاد به اصل مبارزه و جهاد همه جانبه در راه حفظ دین و سرزمین در عصر حاضر با توجه به تغییر چهره استکباری و همچنین تغییر شیوه‌های تهاجم معاندان و مغرضان و مبارزه فرهنگی و عقیدتی را در اولویت قرار داده و از جهت ایجاد جامعه نمونه اسلامی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

احساس‌خواه افزود: اعضای این جبهه را گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی، مذهبی و تشکل‌های مردم نهاد و احزاب و جمعیت‌ها که مجوز قانونی لازم را دارند تشکیل می‌دهند.

احساس‌خواه به اهداف این تشکل اشاره کرد و گفت: تلاش در جهت نهادینه کردن فرامین مقام عظمای ولایت و حفظ آرمان‌های مقدس انقلاب و پاسداری از حرمت خون شهدا و اهداف مقدس آنان و تحکیم پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بخشی از این اهداف است.

وی تلاش در جهت نهادینه کردن فرهنگ ارزشی و انقلابی و خدمت‌رسانی و احیای مبانی ارزشی ایثار و ایجاد وحدت و همدلی بین آحاد ملت و گروه‌ها و احزاب و فعالان و نخبگان جامعه، دفاع از قانون اساسی، جذب مشارکت‌های مردمی و فعالان و نخبگان و گروه‌ها و احزاب و تلاش در جهت تقویت اندیشه‌های ارزشی جامعه برای ارائه خدمات بهینه به انقلاب و کشور را از دیگر اهداف حامیان جبهه ولایت دانست.

احساس‌خواه، تلاش در جهت مشارکت فعالان و نخبگان و گروه‌ها و تشکل‌ها و آحاد مردم کشور در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برای ادامه سازندگی و پویایی کشور، ایجاد راهکارهای مناسب برای حضور فعالان و نخبگان و گروه‌ها و تشکل‌ها و آحاد ملت در عرصه سازندگی و تلاش برای تحقق اصل اسلامیت و جمهوریت نظام مبتنی بر تبعیت بی‌قید و شرط از فرامین ولایت فقیه و تحقق اصل خدمت‌گزاری به مردم را بخشی دیگر از اهداف این جبهه ذکر کرد.

دبیر جبهه حامیان ولایت استان کهگیلویه و بویراحمد به خط مشی این جبهه اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی به منظور ارتقای سطح دانش و بینش اسلامی در جامعه، توسعه فرهنگ دینی، استفاده از روش‌های قانونی مناسب جهت تنویر افکار عمومی، اطلاع‌رسانی شفاف و تأمین و توسعه آزادی‌های مشروع و قانونی بخشی از خط مشی جبهه حامیان ولایت است.

وی نقد و بررسی منصفانه و کارشناسانه سیاست‌ها و عملکرد دستگاه‌های مختلف و تلاش در جهت راهکارهای مناسب به منظور توسعه همه جانبه کشور، ارتباط با افکار عمومی و حضور فعال در صحنه‌های مختلف انقلاب و برگزاری دوره‌های آموزشی را از دیگر برنامه‌های این جبهه عنوان کرد.

احساس‌خواه با اشاره به خطی و باندی عمل نکردن این جبهه افزود: جبهه حامیان ولایت با هرگونه سهم‌خواهی مخالف است و اعضای این جبهه در سراسر کشور تنها به دنبال این هستند که از ظرفیت خود برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کنند.

وی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 24 خرداد و ایجاد وحدت بین نیروهای ارزشی و وفادار به نظام که دغدغه نظام و ولایت را دارند را از مهم‌ترین اهداف این جبهه در سراسر کشور دانست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد