تاریخ درج خبر : 1392/02/16
کد خبر : ۱۸۸۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری سه زورگیر و سارق خودرو در یاسوج

سایت استان: فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سه زورگیر و سارق خودرو در یاسوج خبر داد.
سردار ˈعلیرضا عادلیˈ  افزود: سه مرد جوان مسافرنما اقدام به کرایه خودروها به مقصد بیرون از شهر یاسوج کرده و در بین راه پس از تهدید و ضرب و شتم راننده با استفاده از چاقو خودروی وی را سرقت می کردند.

وی بیان کرد: با تحقیق از مالباختگان مشخص شد که سارقان قبل از سرقت خودرو کارت های عابر بانک و پول های رانندگان را به زور از آنان گرفته و همراه با خودروی سرقتی متواری می شدند.

عادلی اظهار کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت این موضوع دستگیری اعضای باند زورگیران و سارقان خودرو در دستور کار پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.

وی عنوان کرد: پس از ارائه مشخصات سارقان از سوی مالباختگان ماموران پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و دستگیر کردند.

عادلی ابراز داشت: متهم دستگیر شده در بازجویی های انجام شده علاوه بر اعتراف به چندین فقره سرقت خودرو در یاسوج دو همدست خود را نیز معرفی کرد که پس از هماهنگی با مقامات قضایی کهگیلویه و بویراحمد هر دو نفر دستگیر شدند.

وی افزود: به دلیل تاثیر منفی برخی جرایم از قبیل زورگیری و سرقت بر اذهان عمومی تشدید برخورد با اینگونه جرم ها از اولویت کاری پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد