تاریخ درج خبر : 1392/02/16
کد خبر : ۱۸۹۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شدند.

در این آیین که صبح دوشنبه در این شورا برگزار شد، حسین جهادگر با رای اعضا، برای پنجمین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان انتخاب شد.

همچنین در این جلسه محمدحسین پرندوار به عنوان نائب رئیس، کوکب حاتمی به عنوان سخنگو و داریوش سازگاری و صدرالله ظفری به عنوان منشی اول و دوم انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به برگزاری انتخابات شوراها در 24خردادماه گفت: نامزدهای انتخاباتی باید در برنامه های تبلیغاتی خود، اخلاق اسلامی را رعایت کنند و به شکلی عمل نمایند که بتوانند پاسخگوی اعمال خود باشند.

جهادگر اظهار داشت: باید عرصه انتخابات شورا با مشارکت حداکثری مردم به عرصه ای برای عمران و آبادانی شهرها و روستاها بدل شود.

وی تصریح کرد: شورای ها در دوره های گذشته مورد بی مهری مسئولین قرار گرفتند و به همین دلیل آنگونه که باید خدمات شوراها به اطلاع مردم رسانده نشد.

جهادگر شوراها را از ارکان انقلاب و جمهوری اسلامی دانست و افزود: آموزش اعضای شوراها نیاز کنونی شوراهای شهر و روستاست که متاسفانه در دوره های گذشته به آن کمتر توجه شده است.

وی یادآور شد: باید با آسیب شناسی کار شوراها و تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف، فضای مناسبی برای فعالیت بهتر و موثرتر شوراهای آینده مهیا کرد.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد