تاریخ درج خبر : 1392/10/28
کد خبر : ۱۹۰۱۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار مدیرکل کمیته امداد با آیت الله ملک حسینی

سایت استان: نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: نصرت خداوند شامل حال کسانی است که دلی برای مردم می سوزانند و هرچه شما با برنامه ریزی و هدفهای بیشتری حرکت کنید کمک ها به قدر نیازها و هزینه نازل می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با جمعی از مدیران این نهاد ضمن غباروبی وقرائت فاتحه درگلزار شهدای شهر یاسوج با آرمانهای امام وشهدا تجدید میثاق و با آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

IMG_2864 [640x480]

آیت ا… سیدشرف الدین ملک حسینی در این دیدار با تبریک میلاد پرمیمنت نبی اکرم (ص) و امام صادق(ع) گفت: با توجه به سخنان نبی مکرم اسلام بین فضائل و مکارم فرق است و پیامبر ما برای تکمیل مکارم اخلاق مبعوث شد.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: اگر عدالت از انسان سرنزند کار وقیحی انجام داده و اگر کسی به شما احسان کرد و به او احسان نکردید جفا کرده اید.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: انشاءالله خداوند توفیق عنایت فرماید که کمیته امداد نه تنها در راستای فضائل بلکه در راستای مکارم اخلاق که نبی اکرم برای آن آمده و انبیاء هم غبطه این مقام را می خورند، در پرتو هدایت نبی اکرم گام بردارد.

آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده فرهادی مدیرکل سابق کمیته امداد گفت: وی انسانی صبور و با حوصله بود و میزان رضایتمندی مردم از فرهادی بسیار زیاد است و برای او آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

آیت الله ملک حسینی ضمن خیرمقدم به آقای متقی بیان داشت: آقای متقی با منطقه آشنا می باشند و خداوند کمک نماید که نواقصات انجام نشده را به انجام برسانند و مشکلات را برطرف نمایند.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: نصرت خداوند شامل حال کسانی است که دلی برای مردم می سوزانند و هرچه شما با برنامه ریزی و هدفهای بیشتری حرکت کنید کمک ها به قدر نیازو هزینه نازل می شود.

نماینده ولی فقیه در استان تأکید کرد: هدف ما رفع محرومیت است و وظیفه داریم به بندگان نیازمند کمک کنیم از هر خط ، ایل و طایفه ای که باشند و سنت خداوندی این است که آبرومندانه کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه خدمت به محرومین و مستضعفین در دین اسلام بسیار مهم است، گفت: در استان و منطقه مستمندان زیاد و محرومیت فراوان و ما باید تلاش کنیم که در حد توان آن را رفع نماییم.

آیت الله ملک حسینی عنوان داشت: خروج از این فقر نه به عهده کمیته امداد است و نه شما توان آن را دارید بلکه باید همه دستگاهها بسیج شوند تا این محرومیت از جامعه ما رخت بربندد.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تصریح نمود: باید از تعریف و تمجیدها بپرهیزیم و با حمایت از فرهنگ اشتغال فرهنگ بیکاری را هم از بین ببریم که بخشی به عهده کمیته امداد و بخشی هم به عهده عنصرهای فرهنگی است.

آیت الله ملک حسینی با بیان این که زمان روبه جلو است و همه دارند تحصیل می کنند، افزایش نیازها و محدودیت درآمدهای خانواده ها را از عوامل افزاینده فقر عنوان کرد و گفت: توقع می رود لحظه به لحظه با یاری خداوند فکری نو برای بهتر شدن اوضاع صورت گیرد.

وی بیان کرد: کمیته امداد به خانواده های تحت حمایت رسیدگی می کند و شاید مشکل فقر به شکلی نیست که فقط افراد تحت حمایت را تهدید کند بلکه بسیاری از افراد غیرتحت حمایت را هم تهدید می کند پس باید با نوآوری فکری به حال تمامی خانواده های نیازمند شود.

آیت الله ملک حسینی در پایان گفت: امید است با همدلی واتحاد بتوانیم گامهای اساسی در راه رفع نیازمندیهای محرومان جامعه برداریم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در این دیدار ضمن تبریک هفته وحدت گفت: امیدواریم روح وحدت تجلی شود وبا اتحادوهمدلی بتوانیم در مسیر درستی حرکت نماییم.

سیدغلامرضا متقی ضمن تشکر از نماینده ولی فقیه گفت: انشاءالله که بتوانم باهمکاری امدادگران وخدمت صادقانه به محرومین این دیار پاسخ اعتماد جنابعالی را بجا آوریم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات فرهادی مدیرکل سابق کمیته امداد برای وی آرزوی توفیق روزافزون نمود.

متقی تصریح کرد: کمیته امداد یادگار امام راحل و زیرمجموعه مقام معظم رهبری و ارتباط تنگاتنگ با روحانیت دارد و این رابطه به مثابه رابطه ماهی با دریاست که اگر از دریا دور شود هلاک می شود و اگر رابطه ما با روحانیت قطع شود هلاک می شویم.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن فرستادن درود و رحمت به روح حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده فقید ولی فقیه در استان، خاطرنشان کرد: ما امدادگران در خدمت حضرتعالی هستیم و وظیفه و باور ماست که باید از این ارتباط الهی که راهگشای ماست بهره مند شویم.

وی تصریح کرد: هدف خدمت است و انشاءالله این مرحله را با موفقیت و عاقبت به خیری به پایان برسانیم و این مسئولیت را به نحو احسن واکمل به نفر بعد از خودمان بسپاریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد