تاریخ درج خبر : 1392/02/18
کد خبر : ۱۹۱۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست هم اندیشی مسئولان و رسانه پیرامون انتخابات

سایت استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نشست انتخاباتی رسانه‌‌ها و مسئولان استانی خبر داد.

امین کمالوندی  اظهار کرد: با فرا رسیدن موعد انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست‌جمهوری نقش بی‌بدیل رسانه‌ها در گرم کردن تنور انتخابات غیر قابل انکار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در این استان و تاکنون در هر انتخاباتی که برگزار شده رسانه‌ها نقش اساسی در ایجاد شور انتخاباتی داشته‌اند.

14

وی مهم‌ترین وظیفه رسانه‌ها در برابر انتخابات را ایجاد بصیرت دانست و گفت: رسانه‌ها می‌توانند با تأسی به فرمایشات رهبری معظم انقلاب به شرکت گسترده مردم در روز حضور کمک کنند.

کمالوندی تصریح کرد: رسانه باید با تعهدی که دارد به تنویر افکار عمومی بپردازد و با رعایت بی‌طرفی و بیان شاخصه‌ها اذهان را به سمت انتخاب اصلح سوق دهند.

این مسئول ارشد فرهنگی ادامه داد: به همین منظور و با هماهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نشست هم‌اندیشی انتخاباتی با حضور رسانه و مسئولان در استان برگزار می‌شود.

وی از محل و زمان برگزاری این همایش گفت و افزود: این نشست در روز پنج‌شنبه 19 اردیبهشت ماه جاری در محل سینما تک اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور اصحاب رسانه و مسئولان استانی برگزار می‌شود.

کمالوندی افزود: این برنامه رأس ساعت 10 صبح برگزار می‌شود و طی آن از فعالان رسانه‌ای برای هم‌اندیشی دعوت شده است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد