تاریخ درج خبر : 1392/02/18
کد خبر : ۱۹۱۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار مردم کهگیلویه و بویراحمد با رهبر انقلاب

سایت استان: امام جمعه یاسوج در گفت و گو با خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم انقلابی، ولایتمدار، شیرزنان وشیرمردان استان کهگیلویه وبویراحمد که همیشه گوش به فرمان ولی فقیه خویش بودند وبه ندای ایشان لبیک گفته اند در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها به محضر مقام معظم رهبری شرفیاب خواهند شد.

سیدعلی اصغر حسینی با بیان اینکه خداوند بزرگ را شکر گزاریم که این توفیق الهی نصیب مردم این دیار شد تا جمعی از عاشقان ولایت از شهرستان های مختلف استان به آرزوی قلبی خود رسیده و ضمن زیارت مقام عظمای ولایت از بیانات و رهنمودهای هدایتگرانه معظم له بهره ببرند.

201111

حسینی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته، اظهارکرد: در روز معارفه حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی به عنوان نماینده ولی فقیه از رئیس دفتر مقام معظم رهبری و رئیس شورا ی سیاست گذاری ائمه جمعه در خواست کردیم که خیل عاشقان و دوستداران ولایت خواستار ملاقاتی با معظم له هستند، که دفتر رهبر فرزانه انقلاب با این پیشنهاد موافقت نمودند.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم به خاطر اظهار ارادت و وفاداری خدمت ولی فقیه خویش که تعیین کننده خطوط اصلی نظام است شرفیاب می شوند، تصریح کرد: در این خصوص جلسه ای با نماینده عالی دولت در استان برگزار شد و پیرامون چگونگی برگزاری این سفر تدابیری اندیشیده شده است.

خطیب نماز جمعه یاسوج افزود: مردم استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه ۵ استان دیگر، از هر قشری از مردم استان درصدی به حضورمقام معظم رهبری مشرف می شوند.

حجت السلام و المسلمین حسینی افزود: دستگاهای مرتبط از دوهفته پیش تا کنون مقدمات لازم را جهت تسهیل دیدارمردم با ولی امر مسلمین جهان تدارک دیده اند.

وی یادآور شد: برای هماهنگی بهتر جهت انجام این سفر روحانی رئیس دفتر اینجانب به تهران می روند و برنامه وچگونگی دیدار در اسرع وقت به اطلاع مردم شریف استان می رسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد