تاریخ درج خبر : 1391/03/07
کد خبر : ۱۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ساماندهی مسایل اقتصادی مهمترین اولویت مجلس نهم است

دکتر’ غلامرضا تاجگردون ‘ به مشکلات اقتصادی کشور از جمله بیکاری اشاره کرد و گفت: بهبود فضای کسب وکار در کشور یکی ازاساسی ترین نیازها و مطالبات مردم از نمایندگان است.

وی تلاش نمایندگان مجلس نهم برای کمک به دولت و حل مشکلات اساسی و کلان کشور بویژه درحوزه اقتصادی و نظارت کامل و کافی براداره امور را یک پاسخ مناسب به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری برشمرد.

تاجگردون توجه بینانیگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری به جایگاه مجلس و لزوم حفظ شان قانون گذاری و نظارتی مجلس را یاد آور شد وافزود: پایبندی به آرمانهای نظام ، بینانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، یک تکلیف اساسی برای وکلای مردم در مجلس شورای اسلامی است.

وی مشکلات اقتصادی ،بیکاری و نبود مراکز اشتغالزا را یکی از مهمترین مسایل حوزه انتخابیه گچساران و باشت برشمرد و برلزوم همکاری و همراهی مسوولان استانی درفضای بدوراز حاشیه سازی برای پیگیری مطالبات مردم در این راستا تاکید کرد.

دکترتاجگردون تصریح کرد: برای راه اندازی پتروشیمی گچساران و دیگر طرحهای اقتصادی این حوره انتخابیه با مسوولان نقت وگاز،پتروشیمی و بانکها بصورت مقدماتی رایزنی های صورت گرفته است و پیگیری این طرح برای اجرا و تحقق نهایی ادامه دارد.

وی گفت: با وجود برکات نظام و دستاوردهای ارزنده آن و تلاش دولت های مختلف و پیگیری مسوولان و نمایندگان در دوره های مختلف، اما در شهرستان های گچساران وباشت به علت عدم جذب سرمایه گذاری مناسب درحوزه های اقتصادی و اشتغالزا، نرخ بیکاری در وضعیت بالا و نامطلوبی قرار دارد.

وب گفت: درحوره بهداشت و درمان شهرستان گچساران و باشت نیز مشکلات حادی وجود دارد که با همکاری مسوولان در دو سال آینده با بهره برداری از طرحهای دردست اجرا و برنامه این مشکلات رفع خواهد شد.

وی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس نهم تقدیر کرد و گفت: با همکاری مسوولان استانی تمام مساعی و تلاش وکلای مردم در مجلس شورای اسلامی صرف امور توسعه ای عمرانی و اقتصادی استان دربخشهای مختلف خواهد شد.

.

.

.

منبع: ایرنا

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد