تاریخ درج خبر : 1392/11/02
کد خبر : ۱۹۳۹۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر نجیب زاده معرفی شد/ رئیس سابق نیامد+گزارش تصویری

سایت استان: رئیس جدید دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی و دانشجویان این دانشگاه معرفی شد.

IMG_8631

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام نور کشور بعدازظهر سه شنبه در این آیین، توسعه تحصیلات تکمیلی و ارتقاط کیفی آموزشی را از اولویت های دانشگاه پیام نور کشور عنوان کرد و گفت: استان کهگیلویه بویراحمد در بین 31 استان تنها استانی است که دانشگاه پیام نور آن در زمینه تحصیلات تکمیلی اقدام نکرده است.

محمدهادی امین‌ناجی افزود: نبود تحصیلات تکمیلی یکی از مشکلات اساسی دانشگاه پیام نور این استان است.

وی بیان داشت: همچنین زیر ساخت‌های لازم برای رشد تحقیقات و پژوهش در این دانشگاه مهیا نشده است.

امین ناجی بر ارتقا سطح مدیریت ها و توسعه این دانشگاه تاکید کرد و اظهار داشت: حمایتهای مسولین استانی بستر خوبی برای توسعه دانشگاه پیام نور این استان فراهم می کند.

وی ابراز امیدواری کرد: مدیر جدید دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد بتواند خلاءهای موجود در این استان را رفع کند.

ناجی ارتقای کیفیت آموزشی، افزایش فعالیت های پژوهشی، ارتقای دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه مجازی کشور و ارتقای هرم اعضای هیئت علمی را از اولویت های این دانشگاه اعلام کرد.

IMG_8594

وی با بیان اینکه ۱۸ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل هستند، افزود: 40درصد از این تعداد بومی استان هستند.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام نور کشور همچنین گفت: یک میلیون دانشجو در این دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور مشغول به تحصیل است.

وی افزود: از این تعداد 930 هزار نفر در مقطع کارشناسی، 50 هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد و دوهزار نفر نیز در مقطع دکتری مشغول به تحصیل هستند.

در پایان این مراسم که “رضا یوسف وند” رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان در آن حضور نیافت، “عنایت الله نجیب زاده” به عنوان رئیس جدید این دانشگاه منصوب شد.

از حاشیه های جالب این مراسم عدم حضور رئیس سابق و همچنین حضور گسترده اصلاح طلبان استان در این مراسم بود.

دکتر نجیب زاده 39 ساله  از نیروهای اصلاح طلب استان، دارای دکترای اقتصاد بین الملل از دانشگاه میسور هندوستان است که پیش از این رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه پیام نور استان بود.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سید چمران موسوی گفت:

    تبریک و امید به موفقیت روزافزون

  • ع.ح.پناهی گفت:

    جناب آقای دکتر نجیب زاده انتصاب شایسته ی شما را به سمت ریاست دانشگاه پیام نور تبریک میگویم.امیدوارم با تدبیری که دارید سربلند باشید و فضای با شور و نشاطی رادراین دانشگاه به وجود بیاورید.

پربازديد