تاریخ درج خبر : 1392/11/03
کد خبر : ۱۹۴۳۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده ابقاء شد

سایت استان: وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی داریوش دیودیده را به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد ابقاء کرد.

یوسف تازش سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت ایجاد تحرک و پویایی در نهادهای صنعتی، معدنی و تجاری از طریق ارتقا دانش فنی، تعامل و ارتباط فعال با تشکل‌های غیردولتی و مردم نهاد، شناسایی و ساماندهی واحدها و طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری منطقه؛ ارتقا نظام مهندسی صنعت و معدن و نیز تولید صادرات محور با هدف افزایش توان ارزآوری را در این حکم تاکید کرده است.

داریوش-دیودیده1

مهندس نعمت زاده درادامه تصریح کرده است: بدیهی است هماهنگی و تعامل مناسب با دستگاههای اجرایی، هماهنگ سازی و تقویت، تشکل های تولیدی و تجاری و استفاده مطلوب از ظرفیت های عظیم تولید و تجارت و همچنین نظارت موثر بر فعالیت های اقتصادی، دستیابی به اهداف تعیین شده را بیش از پیش محقق خواهد ساخت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان آورده است: انتظار است با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و راهگشا در برای ایفای وظایف، اقدام نمایید.

گفتنی است: داریوش دیودیده از مدیران اصلاح طلب، توانمند و باسابقه استان در حوزه صنعت و معدن و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع است.

22 سال سابقه کاری در حوزه صنعت و معدن، معاونت های تولید و برنامه ریزی سازمان صنایع و معادن استان به مدت 7 سال، عضویت در هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان کشور 3 سال، رئیس نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد و ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان از مهمترین سوابق اجرایی داریوش دیودیده می باشد.

یوسف تازش بابیان اینکه طی یک سال اخیر و با قرار گرفت داریوش دیودیده در راس سازمان صنعت و معدن تحرک و پویایی چشمگیری در حوزه صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است ابراز امیدواری کرد: با حسن توجه و اعتماد وزیر صنعت، معدن و تجارت و با ابقاء داریوش دیودیده در راس این سازمان بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی و رسیدن به جایگاه واقعی استان در حوزه صنعت و معدن خواهیم بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمدرادبین گفت:

  با ارزوی موفقیت روز افزون برای نخبه خستگی ناپذیر و مردم دار

 • ابول گفت:

  وای به حال صنعت معدن وتجارت .بفرمایید جزکدام حزب میباشد.درراستای برنامه های دولت جدید چه اقدامی انجام داده است.

 • سیدعمارنوروزی گفت:

  عرض تبریک به جناب مهندس دیودیده….

 • وحید نرگس نژاد گفت:

  با عرض تبریک به مهندس دیودیده و آرزوی موفقیت برای ایشون..

 • سید فضل الله گنجی پور گفت:

  باتبریک به مهندس دیودیده .ایشان عصاره اعتدال ومیانه روی هستند چرا که درزمان حاکمیت تندروهای راست هم به مدیرکلی این سازمان انتخاب شده بود

پربازديد