تاریخ درج خبر : 1392/11/03
کد خبر : ۱۹۴۴۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست هم اندیشی اصلاح طلبان در یاسوج برگزار شد/گزارش تصویری

سایت استان: در حالی که چند ماه از آغاز به کار دولت تدبیر و امید می گذرد، اصلاح طلبان استان برای اولین بار بعد از انتخابات و معرفی کابینه برای هم اندیشی دور هم جمع شدند.

IMG_8733

به گزارش سایت استان، این جلسه روز چهارشنبه 2 بهمن 92 در حسینیه الزهرا یاسوج برگزار شد.

سخنران اصلی این برنامه آقای رضاتوفیقی بود که در ادامه چند نفر از شرکت کنندگان نقطه نظرات خود را در زمینه های مختلف ارایه دادند.

رضاتوفیقی با اشاره به حمایت همه جانبه اصلاح طلبان از آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، عنوان کرد: در حال حاظر نیز باید از این دولت و استاندار و معاونان و برخی مدیران کل حمایت کرد تا بتوانند در ادامه راه موفق باشند.

وی انتخاب مدیران با برنامه و کاردان را اولویت این دولت خواند و جریان متبوع خود را ناظر رفتارهای مدیران این دولت در استان عنوان کرد.

این اصلاح طلب باسابقه گریزی به انتخابات مجلس آینده زد و اظهار داشت: اصلاح طلبان برای مجلس برنامه دارند و اگر شورای نگهبان فضای انتخابات را به سمتی ببرد که رقابتی باشد بدون شک اصلاح طلبان پیروز میدان خواهند بود.

سخنان کامل آقای رضا توفیقی در خبر مستقلی ارایه خواهد شد.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این برنامه:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • از مدیران استان گفت:

  آیا جای تاسف نیست که با وجود نیروهای روشنفکر مذهبی همچون آقای دکتر وکیلی و سید باقر موسوی و دکتر چمن و و حاج بهرام تاجگردون و دکتر مندنی پور و….آنوقت کسانی امثال آقای ………. و آقای ………. و حاج آقای ………. و سید …….. بخواهند میداندار سیاست استان باشند.

 • كرمعلي گفت:

  باسلام
  درود وصد درودبراحمدی نژاد وشجاعتش : برادران اصلاحاتی شمانمیتونید چهارتامدیردولت قبلی راعوض کنیدحالاهم اندیشی برای چی ؟فقط احمدی نژادکه اول دولتش نشده کل مدیران راعوض کرد .شماچیکارکردیدبعداز هفت الی هشت ماه ؟ آقایان فرصت طلب

 • فرشیدعزیزی گفت:

  جناب معلم دانشگاه که میگویید باید ریکرد تازه داشت , چطور با افراد قدیمی و سنتی رویکرد تازه بوجود می آید. رویکرد تازه با پا به عرصه گذاشتن افراد جدید و جوانتر بوجود میاد و اصلاحات استان باید برای شورای مرکزی یک سیستم دموکراتیک داشته باشند نه اینکه هرکس اول اومد همیشه بهترینه. این خودش یه دیکتاتوریه بعد میخواین جامعه را هم اصلاح کنید؟ نمیشه عزیز برادر

  • اصلاح طلب گفت:

   آقای عزیزی و معلم محترم دانشگاه و سایر کامنت گذاران محترم: همدلی و اتحاد یکپارچه اصلاح طلبان و پرهیز از تخریب یکدیگر و حفظ احترام پیشکسوتان و میدان دادن به اساتید دانشگاهی و نیروهای محبوب و مقبول و پر انرژی و رفتار آزاد اندیشانه و احترام به مخالف- اینها همه و همه به رونق اصلاحات کمک می کنه. پس ما همه یک مسیر را می رویم و گرنه به مقصد نمی رسیم. باید اختلافات گذشته را فراموش کنیم.

 • یاسر گفت:

  وقتی ………… میگه اصلاح طلبم واویلا……….

 • حسنعلی شابون گفت:

  چقدر بی انصاف هستین ……… ودیگران از کدام اصلاح طلب حمایت کردند .فقط منطقیان در همه حال از اصلاح طلبان حمایت کرده .چه با غیرت از رستاد حمایت کرد چر ا بقیه خفه شدند .اصلاح طلبان استان ما انحصار طلب هستند وحس قومیتی آنها بر تفکرشان پیشی گرفته .بخدا ………. وامثال او از هیچ اصلاح طلب بویر احمدی حمایت نخواهند کرد

 • معلم دانشگاه گفت:

  باید که یک رویکرد تازه داشت و فضا را در اختیار اندیشمندان اصلح طلبی همچون حاج بهرام تاجگردون، دکتر رضا چمن و سید باقر موسوی گذاشت تا سطح منازعات سیاسی بالا برود.

 • آرام دهدشت گفت:

  اصلاح طلب واقعی کسی است که در همه حال از تفکر اصلاح طلبی حمایت کند و بر روی عقیده خود ثابت بماند. و می توان گفت واقعا “رضا توفیقی ” این ویژگی را دارد. مردم بهتر از همه مشناسند و درک می کنند. اگر اینان اصلاح طلب نیستند پس از دیدگاه آقایون کی اصلاح طلب هست؟ چرا پافشاری و اصرار غیر واقعی دارید.

 • اصلاح طلب وراسی گفت:

  پس کو سید رضا عسکری ……………….

 • نخبه دانشگاه گفت:

  ……….. با هدایت خواه بود و سخنران جلسات او وهم اکنون در نشست اطلاحات طلبان دنبال چیست./ ……… تا دیر دیروز اصولگرا بود چون پست گیرش نیامد حالا به اصلاح طلبان روی آورده است //و در ضمن بیشتر اینها فرصت طلب هستند نه اصلاح طلب

 • باب اسفنجی گفت:

  جلسه فرصت طلبان هست نه اصلاح طلبان ……………

 • دنا گفت:

  فاتحه مع الصلوات

 • فهلیانی گفت:

  تعدادی از این دوستان دهدشت که بودن موضع متفاوتی داشتند…..اما توی این جلسه شاید هم به دلیل برودت هوای یاسوج دچار فراموشی شدند…..
  خدایا عاقبت خیر نصیب همه بگردان

 • ... گفت:

  خود …… جالبه توضیح بدن که چطور و یک دفعه ای اومدن اینطرف!!!
  این جلسه بسیار اشتباه بود

 • اصلاحات گفت:

  مگه …………. اصلاحطلبن بابا این ادم از 2 خرداد 76 به کدوم ادم معتدل یا اصلاحطلب رای دادن جز این دوره که پس از گردش های فراروان و کشتن گاو و گوسفند برا قالیباف و رضایی به یکباره اومدن این طرف چون دیدن پیروزی اینطرف…………… کافیه رستاد ی کم توضیح بده که این ادم چطوری ی دفعه ای اومدن اینطرف واقعا متاسفم …….. والله بخدا قسم تو خودتم بکشی ما تو رو اصلاحطلب نمی دونم و حتی اصولگرا هم نمی دونیم ممنون جناب ارام از گزارش زیبایتان

 • دوستدار اصلاحات گفت:

  با سلام خدمت همه دوستانی که نظر شان نوشتند.اما دوستان گرامی آیا امدن یا نیامدن به این جلسات میشود نماد اصلاح طلبیی ،آیا عکس انداختن میشود اصلاح طلیی، آیا حمله کردن به هم دیگر و تهمت زدن با اصلاح طلبی منافات ندارد.شما ها چتون شد چرا نمیاید همگی در کنار هم کمک کنیم تا مشکلات استانمان حل شود،کی نمایند شده، کی مدیر شده، کی استاندارشده ،اینها نه تنها مشکل را حل نمیکنند بلکه به مشکل هم اضافه می کنند.

 • عباس از دهدشت گفت:

  آرام جان خدا شاهدهست بیشتراینا ………..

 • زن ازاداندیش گفت:

  گویا هنوز دراین جامعه معنی اصلاح طلبی برای بعضیها جا نیفتاده. اصلاح طلبی دریک جامعه وقتی به نتیجه میرسد که همه جوانب ان رعایت شود زنان نیمی از بدنه جامعه هستند که خصوصا دراین استان هیچگاه به دیده برابر دیده نشده اند اگرراست میگویید ودنبال اصلاح جامعه هستید دراین جلسه نیز باید حداقل اززنان نیز دعوت میشد پس بدانید این راهی که میروید به ترکستان است.

 • کاظم گفت:

  بعضی از این افراد نیروهای ساواکی رژیم گذشته بودند افسوس بعضی زمان مسعود حسینی معاون اداره بودند حالا هم

 • کامنت 3 و 9 گفت:

  برادر عزیز و سردبیر محترم . آیا حمایت آقایان در طول سه دوره گذشته از زارعی نشان دهنده اصلاح طلب بودن آنهاست . آیا فقط باید باقر موسوی ، مندنی پور و … کاندیدا شوند و بقیه هیچ حقی ندارند . آیا این انحصار طلبی نیست . آیا سال 86 اینها نبودند که به بهانه عدم قبولی حاضر نشدند از کاندیداهای اصلاح طلب یعنی آقایان دکتر مردانی ، مهندس ارجمند ، صفری حمایت کنند. پس اگر اینها واقعا پشتوانه مردمی داشتند چرا از کاندیداهای اصلاح طلب حمایت نکردند . اگر هم نداشتند چرا با منفعت طلبی به دنیال زارعی و آسپار رفتند . اصلاح طلب واقعی کسی است که در همه حال از دوستان خودش حمایت کند و بر روی عقیده خود ثابت بماند. این آقایان مهندس بهرامی ، را غیر خودی می بینند چون بر اساس عقل تصمیم گرفت در دوره ای رای به هدایتخواه بدهد اما رای و حمایت خود را به زارعی در سه دوره پاک و مباح می دانند. الان هم که نه زارعی و نه استاندار به آنها اهمیت می دهد دست به تشکیل این جلسات می زنند. به نظر شما اگر اسم مشارکت و سازمان مجاهدین نباشد ، کسی هست که صرفا برای شخصیت حقیقی آنها دنباله رو آنان باشد؟ آیا این جلسه نمی توانست شلوغ تر باشد. این آقایان فقط عده خاصی را می شناسند و بس و از آنها به عنوان پلکان ترقی خود استفاده می کنند . حذف کردن کامنت نیز مشکلی را حل نمی کند چون شخصیت آنها خیلی وقته که برای افراد رو شده . توی عکسها خیلی افراد حضور دارند که عملا آنها را قبول ندارند.

 • رضا گفت:

  حامد وکیلی چه درویشانه نشسته@

 • شرمت گفت:

  نگا اصلاحطلبای ما
  انگار بوشو مرده
  کرو چتونه ؟؟؟؟؟؟

 • هم استانی گفت:

  رای را توده مردم می دهند و قیافه اش را آقایانی می گیرند که در جلسات و محافل خصوصی و در دیدار با استاندار و سایر مسئولان و جلسات تودیع و معارفه فقط یک عده محدودی را اطلاع می دهند و یادشان هم به آن مردم نیست و تلاششان فقط این است که در صفوف جلو بنشینند و در قاب عکس و فیلمهای منتشره خودنمایی کنند ، مردم را فراموش کرده اید و فقط به حلقه اطرافتان می نگرید و پیامک می فرستید ، با این روش ره به جایی نخواهید برد.

 • رسانه آزاد گفت:

  به نظرم نفهمیدی رسانه آزاد یعنی چه؟ متاسفانه تو استان ما هرکه با هرکس دوست باشه فقط برای اون تبلیغ می کنه . کامنت منفعت طلبی بدون نقطه چینها هیچی را نشون نمی ده . پس حالا که اینطور شده کل کامنت را حذف کن و بدان که واقعا اصل بی طرفی را رعایت نکردی . تو هم نشان دادی منفعت طلبی بیش نیستی

  • محمود آرام / سردبیر گفت:

   سلام
   توهین و تهمت به افراد با نام مستعار کار درستی نیست. شما دوست عزیز اگر اصرار بر انتشار کامنت خود، بدون حذف کردن نام افراد را دارید، با نام و هویت واقعی خود این کار را انجام دهید تا ما نیز نقد شما را منتشر کنیم.
   موفق باشید.

 • میربویراحمدی گفت:

  اصل نیروهای سیدباقرموسوی درکنارحاج زارعی هستند ….جلسه باحضور ….. خلوت شد…..

 • میرحسین گفت:

  درودبرسیدباقرموسوی درودبرحاج زارعی…

 • سکوت گفت:

  جلسه توسط بهرامی شکل گرفته بود حتی اقای توفیقیان اطلاع نداشت که میخوادصحبت کنه…..هههههههههههه

 • جبهه مشارکت گفت:

  اقای ….. کم هزینه کن بخدا تواصلاح طلب نیستی…..

 • بهلول گفت:

  ….. که اصلاح طلب نیست……..

 • منفعت طلبی گفت:

  …….. ، ……….. ، ……….. و ………… که فاقد هر گونه پشتوانه مردمی هستند و انحصارطلبی را شیوه خویش قرارداده اند بانی چنین جلساتی هستند . خیلی ازاصلاح طلبان حضور نداشتند چرا که افکار این گروه را قبول ندارند . آنها منفعت طلبان با ظاهر اصلاحات هستند . چرا قبل از اینکه بروند تهران و از استاندار خاصی حمایت کنند جلسه نگذاشتند . هر گاه کم می آورند دنبال سیاهی لشکر می گردند که بگویند ما هم هستیم . گذشته آنها ثابت کرد که هیچگاه حامی کاندیداهای اصلاح طلب نبوده و تنها از کسی حمایت می کنند که منافع آنها را تامین کند . اگر رسانه آزاد هستید لطفا نمایش دهید.

 • محمدی گفت:

  خیلی ازاین افرادلیدرهای بزرگواری هستن چطوررودارن توجلسات شرکت کنن فرداجواب محبتهای نماینده راچه میدن

پربازديد