تاریخ درج خبر : 1391/03/07
کد خبر : ۱۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پارکینگ سه طبقه خودرو در یاسوج احداث می شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پارکینگ سه طبقه خودرو پس از انجام امور کارشناسی لازم بزودی در بافت مرکزی یاسوج و روبروی مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر احداث می شود.

‘اکبر نیکزاد’ روز یکشنبه در نشست شورای ترافیک و حمل و نقل کهگیلویه و بویراحمد افزود: بررسی های لازم برای احداث پارکینگ سه طبقه خودرو در یاسوج از طریق شهرداری این شهر و اعضای کمیته فنی شورای ترافیک و حمل و نقل استان در آینده ای نزدیک آغاز می شود.

وی بیان کرد: به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و یا معضل در سال های آینده می بایست در طراحی و ساخت پارکینگ سه طبقه خودرو در یاسوج تمهیدات لازم از سوی متولیان امر اندیشیده شود.

نیکزاد اظهار داشت: احداث پارکینگ سه طبقه خودرو در یاسوج جزو الزامات بوده و موجب کاهش چشمگیر بار ترافیک و گشوده شدن گره ترافیکی این شهر بویژه در مرکز آن خواهد شد.

وی عنوان کرد: معضل ترافیک آثار زیانبار متعددی بدنبال دارد که از مهمترین آنها می توان به اتلاف وقت و انرژی، افزایش مصرف سوخت و استهلاک خودرو اشاره کرد.

نیکزاد ابراز داشت: انتظار می رود بخش خصوصی برای ساخت پارکینگ سه طبقه خودرو در یاسوج وارد میدان عمل شده و در این زمینه همکاری های لازم را با دستگاه های اجرایی مربوطه داشته باشد تا این طرح مهم در اسرع وقت اجرا شود و مورد بهره برداری قرار گیرد.

در این نشست در مورد طرح اصلاح هندسی میادین ‘آریوبرزن’ و ‘شهدای’ یاسوج و طرح اتصال خیابان دادگستری و طالقانی این شهر به یکدیگر برای ایجاد ایستگاه خودروی درون شهری بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست مقرر شد شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان های هفت گانه کهگیلویه و بویراحمد فعال شوند و نشست های مربوطه به طور منظم و مستمر برگزار شود.

.

.

.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد