تاریخ درج خبر : 1391/06/13
کد خبر : ۱۹۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بها دادن به نیکزاد‌ها غرور مردم اردبیل را اعتلا می‌دهد

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ بها دادن به نیکزاد‌ها اسباب اعتلای غرور محلی و ملی مردم استان اردبیل را فراهم می‌آورد.

کمال‌الدین پیر‌موذن در جلسه شورای اداری استان که در استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: جز خدمت، صداقت،‌ پاک‌دستی و قاطعیت در تصمیم از صابری اخلاق و خصوصیات دیگری سراغ نداریم و او در دوران خدمت هیچ وقت سعی نکرد زیر بلیط فرد خاص یا احدی برود و جز با هماهنگی نماینده ولی فقیه در استان و همکاری مدیران حرکت دیگری انجام نداد.

وی خاطرنشان کرد: صابری بازی قدرت را در ماه‌های اخیر به هیچ کسی نباخت و با قاطعیت تمام سعی کرد به رغم برخی ناملایمتی‌ها کار را با تمام قدرت به پیش ببرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی انتخاب نیکزاد را انتخابی شایسته از سوی رئیس جمهور و دولت خدمتگزار توصیف کرد و یادآور شد: استانداری برای اردبیل انتخاب شده است که از ویژگی توانایی بالا و غیر‌انحرافی برخوردار است و به یقین این جابجایی به نفع مردم دو منطقه و استانداران اردبیل و کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

دبیر مجمع نمایندگان استان اردبیل با اعلام اینکه از تصمیم و چنین جابجایی تنها بنده در جریان و با خبر بوده‌ام، گفت: از سوی مجمع نمایندگان استان فرد خاصی برای استانداری مطرح نبوده و سخن برخی از دوستان ما که نیکزاد نیز گزینه ما نمایندگان مجلس نیست مبین این مسئله است.

پیر‌موذن خاطرنشان کرد: با اشرافیتی که اکبر نیکزاد به مسائل استان دارد امیدواریم جایگزینی مناسب برای دلسوزی‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی صابری باشد که سعی کرد در سنگر کار و تلاش تا روز آخر همتی ستودنی داشته باشد.

 وی ادامه داد: ‌ما راضی به رفتن صابری نبودیم اما به مصلحت و صلاحدید دولت احترام قائل هستیم و نیکزاد را بهترین نیروی بومی برای حضور در سنگر خدمت و سمت استانداری اردبیل می‌دانیم.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان افزود:‌ استان اردبیل آینده مشترک ماست و هر کس مدیریتی را در این استان بر عهده می‌گیرد باید در این اوضاع و شرایط همت و تلاش جمعی داشته باشد تا با این اوضاع و احوال اقتصادی و کمبود اعتبار بتواند رضایت عمومی را فراهم آورد.

پیر‌موذن به سابقه نیکزاد در چهار سال مسئولیت خود در شهرداری اشاره کرد و ابراز داشت: این مسئولیت کمی نیست که در مرکز استان اردبیل مدیری بخواهد چهار سال آنچنان کار و تلاش کند که نام و یادش در تاریخ درخشان این استان بدرخشد.

وی در پایان سخنان خود از همت و تلاش مدیران استانی در تیز‌بینی و ذکاوت در سنگر مدیریت به رغم کمبود اعتبارات و محدود بودن امکانات تقدیر کرد و گفت:‌ استکبار جهانی با برگزاری موفقیت‌آمیز اجلاس سران عدم تعهد در تهران به این حقیقت پی برد که دو سوم کشورهای دنیا با ایران هم‌پیمان هستند و با کیاست رهبری معظم انقلاب آنها در تحریم‌های اقتصادی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد