تاریخ درج خبر : 1391/06/13
کد خبر : ۱۹۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

معارفه نیکزاد برگزار نشد!

سایت استان: به دنبال لغو مراسم معارفه اکبر نیکزاد استاندار جدید اردبیل به دلیل لغو شدن پرواز وزیر کشور، ابتدا استاندار جدید کهگیلویه و بویر احمد معرفی می‌شود.

به گزارش سایت استان و به نقل از خبرگزاری فارس در اردبیل، با لغو مراسم معارفه دیروز استاندار اردبیل که به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و عدم فرود هواپیمای حامل وزیر کشور در فرودگاه اردبیل انجام شد، مقرر شد ابتدا مراسم معارفه سید حسین صابری به سمت استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد انجام شود و بعد از ظهر همان روز با حضور وزیر کشور استاندار جدید اردبیل اکبر نیکزاد نیز معارفه شود.

به دنبال لغو معارفه استاندار جدید اردبیل که بعد از معطلی یک ساعته مدعوین و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان و خبرنگاران رسانه‌های گروهی در سالن فدک اردبیل این برنامه صورت گرفت طی تماسی با استاندار اردبیل مطلع شدند که خود او برای مراسم معارفه صبح فردا در کهگیلویه و بویراحمد به تهران سفر کرده و قرار است در این آیین حضور پیدا کند.

در یک حرکت و برنامه معکوس قرار شد ابتدا استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد معرفی شده و سپس با حضور وزیر کشور در اردبیل شاهد معرفی استاندار جدید این استان باشیم.

صابری به شوخی به خبرنگار فارس در استان اردبیل گفته است؛ زیاد برای رفتن من عجله نکنید و لغو سفر وزیر کشور به این استان نیز حکمت الهی بوده و خواسته تا سید حسین صابری یک روز بیشتر استاندار اردبیل بماند.

به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی هواپیمای حامل وزیر کشور بعد از چند بار تلاش برای نشستن توانست در هوای مه‌آلود فرودگاه اردبیل بر زمین نشسته و به یکباره به مرکز کشور برگشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد