تاریخ درج خبر : 1392/11/06
کد خبر : ۱۹۷۵۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

هفته نامه نسیم دنا – شنبه ۵ بهمن ۹۲

هفته نامه نسیم دنا – شنبه ۵ بهمن ۹۲

nd189-5.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • با تشکر فراوان

 • یک شهروند گفت:

  جالب است که اتاق فکر “استان” در راستای اهداف وزارتخانه است!! و آنوقت اگر وزیر کنونی -همچون باقی دولت های قبل- نخواهد گوشه چشمی به استان ما داشته باشد, چه؟
  هر وزارتخانه ای خودش می تواند اتاق فکر داشته باشد. چرا اتاق فکر استان باید متناسب با اهداف وزارت کشور باشد؟
  زیرا هر تصمیمی که در سطح نهادهای دولتی بالادست گرفته می شود در استان ما وضعیت های جدید/ چالش ها/ خطرات و چشم اندازهایی نو ایجاد می کند. بسیاری از ضرورت ها از دید وزارت خانه ها پنهان می مانند و بسیاری از روش های وزارتخانه ها متناسب با بافت های فرهنگی و سرزمینی استان ما نیستند. شما همین یک مساله ساده ناهماهنگی زمان بودجه و اعتبارات با شرایط آب و هوایی استان را در نظر بگیرید! که چه ضربات سنگینی بر پیکره نهادهای اجرایی و فنی دولت در استان زده است…
  اتاق فکر استان می تواند خود در پی طرح سوال و نیز در جستجوی چشم اندازهای واقعی و ملموسی برای مردم این سرزمین باشد. همان چشم اندازهایی که در این سال ها از نظر دولت های منتخب به دور مانده است. زیرا وزارت خانه ها در ان دوردست دستور می دهند و اتاق فکر استان به خانه های مردم نزدیک تر است.
  از طرفی نام افراد اتاق فکر استان را برای مردم سرزمین خود بیان کنید تا رابطه ای واقعی تر میان مردم استان و اتاق فکر برقرار شود. درود.

 • از مطالب خوبتون متشکرم

پربازديد