تاریخ درج خبر : 1392/11/09
کد خبر : ۱۹۹۸۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست تخصصی عکاسی مستند فرش در فضاهای روستایی و عشایری

سایت استان: با حضور حسن غفاری نشست تخصصی عکاسی مستند فرش در فضاهای روستایی و عشایری ایران بررسی می شود.

0302

همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه سومین دوسالانه عکس فرش دستباف ایران، نشست تخصصی عکاسان و جلسه گفت وگو با ایشان برگزار می شود.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ”  در حاشیه نمایشگاه سومین دوسالانه عکس فرش دستباف ایران، نشست‌های تخصصی عکاسی فرش در موزه فرش ایران برگزار می شود.

لازم به یادآوری است این مجموعه نشست‌های تخصصی به شکل رایگان در روز جمعه 11 بهمن‌ماه از ساعت 10 تا 17:30 به همت مرکز ملی فرش ایران و دبیرخانه دوسالانه عکس فرش برگزار خواهد شد.

در این مجموعه کارگاه ها، رضی میری و صادق میری با موضوع «فرش، عکس، زندگی» از ساعت 10 تا 11:30، کاوه بغداد‌چی با موضوع «شیوه‌های تصویرگری فرش در عکاسی ایران» از ساعت 12 تا 13:30، محمود مروتی با موضوع «بررسی عکس‌های برگزیده دوسالانه عکس فرش دستباف ایران» از ساعت 14 تا 15:30 و حسن غفاری با موضوع «عکاسی مستند فرش در فضاهای روستایی و عشایری» از ساعت 16 تا 17:30 به ارایه مباحث خود خواهند پرداخت.

photo

علاقه‌مندان برای حضور در نشست‌های رایگان تخصصی سومین دوسالانه عکس فرش دستباف ایران تا پایان روز چهارشنبه 9 بهمن ماه جاری مهلت دارند تا با شماره تلفن 88909422 تماس بگیرند و نسبت به ثبت نام و اظهار تمایل به حضور در این نشست ها آمادگی خود را اعلام کنند.

گفتنی است؛ این نشست‌ها در تهران، خیابان کارگر شمالی، ضلع شمالی بوستان لاله، تقاطع خیابان دکتر فاطمی، موزه فرش ایران برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است نمایشگاه آثار برگزیده سومین دوسالانه عکس فرش دستباف ایران با حضور و سخنرانی رییس مرکز ملی فرش ایران روز هشتم بهمن ماه از ساعت 16 در موزه فرش ایران گشایش می یابد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رحمان محمدی گفت:

    حسن غفاری هنرمندی تحصیلکرده وبا ذوق و پرتلاش که مایه ی افتخار هم استانی ها خصوصا هنرمندان است.آنچه که ما به وضوح می بینیم واز دیدن آن لذت می بریم حاصل تلاش بی وقفعه ونهادن عمر این هنرمندان است که به پای ثبت لحظه ها ومناظرومناسک و………گذاشته اند،قدردانی از آنها قدر دانستن فرهنگمان است.

پربازديد