تاریخ درج خبر : 1392/11/10
کد خبر : ۲۰۰۷۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی برگزار شد/عکس

سایت استان: جلسه تودیع و معارفه مدیران آب و فاضلاب روستایی و شهری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، معاون عمرانی استاندار و برخی از مسئولان استانی برگزار شد.

IMG_9328

در این آیین، جانباز با بیان اینکه لازم است آموزش بیش از گذشته در دستور کار مدیران آب و فاضلاب در استان‌ها قرار گیرد، اظهار داشت: ملاک خود برای ارزیابی از کار مدیران را به این موضوع اختصاص داده‌ایم و از این پس یکی از شاخصه‌های مهم ارزیابی ما چنین موضوعی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ادامه داد: باید کارها از این روزمرگی و اقدامات کلیشه‌ای خارج شود و بیش از هر چیز برای ارتقای کار نیاز به آموزش داریم.

این مسئول در وزارت نیرو با بیان اینکه فرصت پرداختن به بحث‌های سیاسی در آب و فاضلاب وجود ندارد، خاطرنشان کرد: هر کسی که می‌خواهد حرف سیاسی بزند و سیاسی‌کاری کند بهتر است به دستگاه‌های دیگر برود چرا که این‌جا دستگاهی فنی است و برای خدمت وقتی برای سیاسی‌کاری نیست.

جانباز با اشاره به اینکه موضوعات سیاسی نباید مبنای تصمیم‌گیری و انتصابات در آب و فاضلاب قرار گیرد، تصریح کرد: در یک شرکت فنی باید کار فنی کرد و با نهادها و دستگاه‌های بالادستی مثل استانداری تعامل داشت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با انتقاد از رویکردی که در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، اضافه کرد: حرف‌هایی در این استان شنیدم که در بسیاری از استان‌ها شنیده نشده است و بهتر است که در شرکتی مثل آب و فاضلاب هرگز از این حرف‌ها شنیده نشود.

جانباز عنوان کرد: برخورد حذفی و سیاست حذفی به چنین دستگاهی که نیاز به آدم‌های خلاق و نیروی انسانی متخصص دارد ضرر می‌رساند.

این مسئول با انتقاد از وضعیت هدرروی آب در استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم و مسئولان خواست تا نسبت به این موضوع حساسیت نشان دهند.

جانباز با اشاره به اینکه در دوره جدید اعتقادی به ادغام آب و فاضلاب روستایی و شهری نداریم، تصریح کرد: هر یک از این دو دستگاه باید وظایف خود را به طور جداگانه و مجدانه انجام دهند.

در پایان از زحمات آقایان صادقی و رستگار قدردانی و آقایان لدنی و پاسره به جایگزین آنان در آب و فاضلاب شهری و روستایی شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سفیر گفت:

  الهی شکر @ انسانهای بی سواد ودگمی مثل ………. ازچرخه مدیریت استان حذف شدند

 • حسینی نیک گفت:

  یکی از افرادی که تودیعش بود میخواست گریه کنه……..مهندس لدنی دارای تجربیات و تعهد میباشد.انشاالله نیروهای بومی استان کارساز هستند

 • یه بنده خدا گفت:

  خدا عاقبت همه را ختم بخیرکند.
  آقای صادقپور!!!!!!!!بالاخره دستت رو شد!؟

پربازديد