تاریخ درج خبر : 1392/11/10
کد خبر : ۲۰۱۱۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح 12 طرح صنعتی و معدنی استان در دهه فجر

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران 12 طرح صنعتی و معدنی در سطح استان به بهره برداری خواهد رسید.

داریوش دیودیده افزود: همزمان با فرا رسیدن ایام ا… دهه فجر سالجاری ، 12 طرح صنعتی و معدنی با حجم سرمایه گذاری 120 میلیارد ریال، توسط بخش خصوصی به مرحله افتتاح رسیده و آماده بهره‎برداری است.

IMG_9415

دیودیده خاطر نشان کرد: طرح‎های صنعتی و معدنی مذکور شامل سردخانه، ظروف و محصولات پلاستیکی، صنایع غذایی، آب معدنی، دستمال کاغذی، تصفیه روغن، شن و ماسه و تولید سبد میوه است که در شهرستان های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و لنده به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی گفت: با آغاز به کار این واحدهای صنعتی فرصت های شغلی برای 161 نفر در سطح استان فراهم می گردد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: 5 مورد از این طرح ها در شهرستان بویراحمد، 3 مورد در شهرستان کهگیلویه، 3 مورد در شهرستان گچساران و یک طرح افتتاحی نیز در شهرستان لنده خواهد بود.

داریوش دیودیده بزرگترین طرح افتتاحی در این ایام را سردخانه تعاونی 2301 در شهرستان بویراحمد دانست و گفت: بهره برداری از این طرح بخش عمده ای از مشکلات استان را در زمینه ذخیره سازی لازم مرتفع خواهد نمود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به تسهیل در امور سرمایه گذاری و وجود شرایط مناسب و پتانسیل ها و منابع عظیم و منحصر بفرد کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های صنعتی و معدنی از تمامی سرمایه گذاران توانمند جهت انجام سرمایه گذاری در این استان خفته بر گنج دعوت بعمل آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد