تاریخ درج خبر : 1392/11/10
کد خبر : ۲۰۱۱۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد تند رئیس اتاق بازرگانی یاسوج به گزارش عملکرد دستگاهها در خصوص اشتغال/ آمارها غیر واقعی است

سایت استان: رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد بر عملیاتی کردن کارگروه اشتغال استان تاکید کرد و گفت: انتظار می‌رود مسئولان اجرایی با ارائه آمار واقعی و اجرایی برنامه‌های راهبردی نسبت به اشتغالزایی واقعی در استان چاره‌اندیشی کنند.

جبار کیانی شامگاه چهارشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری کهگیلویه و بویراحمد به نحوه برگزاری و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در خصوص اشتغال استان انتقاد کرد و گفت: با توجه به این‌که نمی‌دانم چندمین جلسه اشتغال استان است ولی با این وجود اگر بپرسیم نتیجه و خروجی این کار گروه تاکنون چه بوده جواب چندانی نداریم.

7af28ae3a5cf094dc9c0370079333529

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد با ابراز گلایه‌مندی از نحوه برگزاری جلسه کار گروه اشتغال و عدم خروجی مناسب از آن اذعان کرد: همه کارشناسان و همه مجموعه می‌دانیم که تاکنون در خصوص آمار تاکنون رقم دقیق و واضحی ارائه نشده است که انتظار می‌رود نسبت به این مهم چاره‌ای اندیشیده شود.

کیانی در ادامه تصریح کرد: در صورتی که آمار در تمامی زمینه‌ها از جمله اشتغال واقعی باشد می‌توان فکری اساسی و مهم در راستای رفع معضل و مشکل انجام داد.

این مسئول با لحنی جدی از آمارهای غیر واقعی و عدم همخوانی آن‌ها با واحدهای تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد اشاره و بیان داشت: آمار ارائه شده باید واقعی باشد اگر می‌گوییم این قدر گوشت تولید می‌کنیم ولی سردخانه نداریم بدون شک جای از کار ایراد دارد که باید این امر به صورت واقعی گزارش شوند تا دیگر شاهد عدم همخوانی‌های این‌گونه نباشیم.

کیانی ضمن تاکید به مجموعه و دبیر کارگروه اشتغال اذعان کرد: کارگروه اشتغال باید عملیاتی‌تر، دقیق‌تر و با برنامه مشخص و همراه با ارائه آمار واقعی باشد تا بتوان به نحوی بهتر و مطلوب‌تر نسبت به اشتغال استان چاره‌اندیشی کرد.

وی بر راست‌آزمایی در خصوص آمار تاکید کرد و گفت: انتظار می‌رود مسئولان در جلسات به این شکل با آمار دقیق و واقعی ارائه گزارش کنند تا دچار سردرگمی و عدم خروجی نامناسب و یا بدون خروجی نباشند.

نماینده بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: امید می‌رود مسئولان اجرایی با ارائه آمار واقعی و اجرایی برنامه‌های راهبردی نسبت به اشتغالزایی واقعی در استان چاره‌اندیشی کنند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گفت:

    خیلی خوب است انگار اقای رییس هم از خواب بیدار شد ومتوجه امار های کشکی شد واقعا صحت خواب خوب است اسم سال را سال بیداری مسئولین نامید حالا که احمدی نزاد رفت انگار تیغ بزرگواری هم نمی برد کم کم همهئ از خواب غفلت بیدار میشوند تبرک تبریک تبریک

پربازديد