تاریخ درج خبر : 1392/11/10
کد خبر : ۲۰۱۲۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره مندی 420 خانوار تحت حمایت کمیته امداد از انشعابات رایگان آب، برق و گاز

سایت استان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بویراحمد از معافیت 420 خانوار تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان از پرداخت هزینه های انشعابات آب، برق و گاز و پروانه ساختمانی خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، زریر انصاری با اشاره به اینکه توجه به تأمین سرپناه مناسب برای مددجویان تحت حمایت،از اقدامات مهم کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومین تحت حمایت است و در همین راستا خدمات مختلفی در حوزه عمران به مددجویان ارائه می شود، گفت: بهره مندی مددجویان از انشعابات رایگان را از جمله اقدامات کمیته امداد در زمینه خدمات عمرانی به مددجویان می باشد.

IMG_3195 [640x480]

وی افزود: رفع مشکلات آب .برق و گاز خانگی و پروانه ساختمانی مددجویان تحت حمایت این نهاد حائز اهمیت است وکمیته امداد امام در این راستا تلاشهای مثبتی انجام داده است.
انصاری بیان داشت: در همین راستا از ابتدای سال جاری 420 خانوار تحت حمایت از انشعابات رایگان آب و برق و گاز بهره مند شده اند.

وی هزینه این انشعابات را مبلغ 649 میلیون و 200 هزار ریال عنوان کرد که از طرف کمیته امداد به حساب ادرات طرف قرارداد واریز شده است و گفت: در راستای اجرای این طرح، ناظران کمیته امداد پس از بررسی وضعیت مددجویان نسبت به ارائه خدمات بر اساس نیازها و اولویت خانواده ها اقدام می کنند

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد