تاریخ درج خبر : 1392/11/10
کد خبر : ۲۰۱۲۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

سردار امیری برنامه های دهه فجر استان را تشریح کرد

سایت استان: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برنامه های دهه مبارک فجر در این استان را تشریح کرد.

یونس امیری عصر چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران گفت: 70 برنامه متنوع در ایام‌الله دهه ‌فجر امسال در سطح شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

IMG16585426

وی بیان کرد: این برنامه ها در راستای تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و آگاهی‌بخشی و شناسایی تهدیدها و توطئه‌های نظام استکبار علیه انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

امیری، اجرای سرود استقبال نمادین از ورود حضرت امام، رژه موتورسواری از فرودگاه یاسوج تا مرکز شهر، سخنرانی استاندار در فرودگاه یاسوج، فضاسازی محیطی در سطح شهرستان‌های استان، ویزیت رایگان در دهه فجر را از برنامه‌های اجرایی ایام‌الله دهه‌ فجر استان عنوان کرد.

وی افزود: برگزاری مسابقه ورزشی و مسابقه فرهنگی در تمامی ناحیه‌ها، شب شعر، سرکشی از خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه، همایش پیاده‌روی و غبارروبی گلزار شهدا از دیگر برنامه‌های این دهه است.

امیری، اعزام تیم پزشکی به مناطق روستایی و عشایری، افتتاح پروژه بسیج سازندگی و افتتاح تالار سپاه فتح، نشست بصیرتی با موضوع نقش انقلاب در شکوفایی فرهنگ هنر، نواختن زنگ انقلاب در مدارس استان، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان، برگزاری مسابقه فرهنگی با موضوع حماسه فرهنگی را از دیگر برنامه‌های دهه ‌فجر استان عنوان کرد.

وی دهه فجر را فرصتی گرانبها برای ترویج و تبیین دست آوردهای نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: رسانه ها در این دهه به بیان ویژگیهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان بپردازند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • @ گفت:

    همه ما وِیژگیهای انقلاب اسلامی را بعد از 3 دهه شناختیم و نیازی به این همه هزینه و ولخرجی نیست

پربازديد