تاریخ درج خبر : 1392/02/22
کد خبر : ۲۰۱۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری کارگاه آموزشی” نوآوری در آموزش کار آفرینی” در پیام نور استان

سایت استان: اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور استان استقبال خوبی از برگزاری کارگاه آموزشی نوآوری در آموزش کار آفرینی در یاسوج نمودند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در یک کارگاه آموزشی با عنوان “نو آوری در آموزش کارآفرینی” شرکت کردند.

در دوره آموزشی که دکتر ” ادریس رحیمی کیا ” از اعضای هیئت علمی دانشگاه و مدرس کار آفرینی استان، مباحثی نو در این زمینه ارائه نمود و اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه با روش های نوین آموزش کار آفرینی و ایجاد روحیه و خلاقیت در ایجاد شغل و استفاده از فرصت ها و پتانسیل های موجود بیشتر آشنا شدند. رییس دانشگاه پیام نور استان پیرامون اهداف برگزاری این کارگاه ها توسط حوزه پژوهش دانشگاه گفت: معمولاً منشا تحولات بزرگ در توسعه اقتصاد دانش بنیان، توسعه کارآفرینی و وجود افراد خلاق، نوآور و مبتکر در عرصه اقتصادی کشور است.

یوسف وند استفاده از دانش در کنار خلاقیت و نوآوری و ترویج و اشاعه تفکر و روحیه کارآفرینی را در بین جامعه دانشگاهیان کمک شایانی به راه اندازی کسب و کار موفق عنوان نمود.

وی انجام مشاوره‌های راهبردی مدیریتی در زمینه‌ ایجاد کسب و کار جدید، توسعه کسب و کارهای کوچک در سطح دانشگاه و ایجاد تعامل بین دانشگاه ومؤسسات تحقیقاتی، مراکز آموزش فنی و حرفه ای، بنگاه‌ها و سازمانهای فعال و کارآفرین را موجب راه اندازی موتور خودکفایی دانست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد