تاریخ درج خبر : 1392/11/11
کد خبر : ۲۰۲۶۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بازگشایی سینما آزادی دوگنبدان

سایت استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سینما آزادی شهر دوگنبدان پس از سال ها تعطیلی بازگشایی می شود.
امین کمال وندی افزود: بر اساس تفاهم نامه با بانک عامل که در هفته گذشته به امضا رسید بخشی از بدهی پیمانکار این مرکز فرهنگی تامین شده است.

وی با اشاره به کمبود مراکز سینمایی در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: احداث مراکز تجاری تفریحی وسینمایی به عنوان پردیس های سینمایی را راهکاری مناسب برای رونق اکران فیلم کهگیلویه و بویراحمد است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ازاخذ مجوزپردیس سینمایی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و ویراحمد خبر داد و افزود: طرح مطالعاتی این مرکز در سه طبقه به پایان رسیده است.

کمالوندی با اشاره به روز سینما در دهم بهمن گفت: از شهرهای 13 گانه این استان طرح سینمای رایگان تنها در دهدشت با اکران سه سانس فیلم ترنج اجرا شد و بقیه شهرستان ها از این طرح بی بهره بودند.

وی ابراز کرد: برپایی جشنواره های فیلم در سطح کشوری و استانی راهبرد اصلی ارشاد اسلامی این استان برای کمبود مراکز سینمایی در این استان است.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • لیزه گفت:

    اساسا کار بسیار پسندیده ای است البته به نظر بنده پس از اینکه مشکل رفع شد باید بعد نظارتی مساله به صورت همیشه فعال باقی بماند تا خدای نکرده دو باره مشکل ایجاد نشود زیرا شایسته نیست عده ای اموال مردم را نوش جان کنند و عده ای دیگر تاوان آنرا بپردازند …

پربازديد