تاریخ درج خبر : 1392/11/12
کد خبر : ۲۰۳۳۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انقلاب اسلامی به کهگیلویه و بویراحمد هویت بخشید

سایت استان: معاون نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد هر چه دارد به برکت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است که به این استان هویت بخشید.

سردار جواد عظیمی‌فر با تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بود.

j.az

وی ادامه داد: همگی به یاد داریم که تا پیش از استقرار نظام جمهوری اسلامی هیچ‌گونه خدماتی به استان‌های محرومی چون کهگیلویه و بویراحمد ارائه نمی‌شد و آن‌چه که امروزه می‌بینیم همه به برکت وجود انقلاب است.

معاون مهندسی رزمی و پدافند غیر عامل نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: انقلاب متعلق به محرومان و مستضعفان است و اگر امروزه مردم در استان‌هایی همچون کهگیلویه و بویراحمد در ولایتمداری و حضور در خطوط مقدم در کشور نمونه‌اند و در هر عرصه و صحنه‌ای حضور دارند همه به واسطه قدرشناسی مردم از خدمات نظام جمهوری اسلامی است.

عظیمی‌فر، حضور حماسی و بصیرت‌مندانه مردم این استان به خصوص جوانان در هشت سال دفاع مقدس را برگ زرینی در کارنامه مردم این دیار دانست و گفت: دولت باید نسبت به رفع محرومیت در این استان و ادای دین به این مردم بیش از پیش همت به خرج دهد.

مسئول انسداد مرزهای کشور با بیان اینکه تاکنون مشکلی از ناحیه مردم این استان برای نظام جمهوری اسلامی پیش نیامده و کمترین هزینه را برای انقلاب و نظام داشته‌اند، خاطرنشان کرد: نخبگان استان در مناصب مختلف بدون هیچ‌گونه منتی در حال خدمت به کشور هستند که لازم است از این نیروی انسانی توسعه یافته و متعهد در سمت‌های بالای کشوری استفاده بیشتری شود.

این فرمانده هشت سال دفاع مقدس، محرومیت استان کهگیلویه و بویراحمد را تاریخی دانست و گفت: اگر چه بیشتر کمبودها و عقب‌ماندگی نسبت به سایر استان‌ها مربوط به کارهای انجام نشده در رژیم گذشته است اما لازم است که مسئولان با در نظر گرفتن ظرفیت‌های بالای استان به توسعه و عبور از محرومیت کهگیلویه و بویراحمد کمک کنند.

عظیمی‌فر، محرومیت در مناطقی از استان را قابل تأمل دانست و افزود: با همه خدماتی که نظام جمهوری اسلامی ارائه کرده اما هنوز شاهد وجود محرومیت‌ محسوس در مناطق مختلف استان هستیم.

این فرمانده دفاع مقدس با درخواست از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور همه جانبه در برنامه‌های ایام دهه فجر انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم این استان یک بار دیگر بصیرت انقلابی و بینش بالای سیاسی و دشمن‌شناسی خود را در دهه فجر امسال به منصه ظهور خواهند رساند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اناهیتا گفت:

  باسلام چقدر خوبه که سردار ی همچون حاج عظیمی فر داریم که صادقانه وبا عشق وعلاقه به وطن خدمت میکنند خدا حفظشون کنه

 • بسیجی دوران جنگ گفت:

  سلام خدمت اون کسی در کامنت اول واقای محمدی قبل از هرچیزبا حمایت های همین سردارعظیمی فر حاج عدل هاشمی رشد کرد که الان حاج هاشمی کتمان میکند دوم اقای محمدی ازرانتی که ایشان تابحالااستفاده کرده چی بوده کجاه ادرس بدید من تمام برادران ایشان را میشناسم .وبچه هاشو هم مشناسم پاین ترین سطح زندگی را دارند اما همگی تحصیل کرده بینشمند وانسان ..ای کاش برای رضای خداداوری میکردید .ایکاش شهیدان زنده بودند تادرباره سردارعظیمی فر نظر میدادند ازصداقت شجاعت مدیریت معنویت ا یشان می گفتن ….

 • رزمنده اصفهانى گفت:

  برادر عظیمى فر رادرعملیات أزاد ساز ى خرمشهر بااوا شنا شدم من اورا فردى شجاع فکور وباتدبیردیدم شهید ردانى داشت ازفعالیت هاى انقلابى اش برا ى شهید خرازى تعریف میکرد تاسا ل ٨٢ توفیق زیارت او دراصفهان داشتم دوباره این مرتبه به عنوان فرمانده ۴٠ صاحب الزما ن اصفهان حماسه اى راخلق کرد که در تاریخ جاودانه خوا هد ماند ،،، حماسه جاوید زلزله بم من به عنوان نیروى أیشان شاهد بودم که باتدبیر فوق العاده نزدیک ٢۵ هزار بلادیده بم را جطور تجسس میکرد وبا در دسر زیاد دفن میکرد شب در قبرستان تاصبح مى ایستاد که وهوش جنازهاى بى سرصاحب ازبین نبرد حتماً فرداى قیامت ایشان. شفیع ماخواهدشد

 • محمدی گچساران گفت:

  ای کاش یک شب دیگه در ماووت عراق کنار حاجی تکرار می شود واقعا برای من سوال بود ایشان با آن حجم سنگین آتش چگونه توانست از شناسایی سالم برگرده آنجا بود که مرد می خواست گاهی اوقات بسیار دلم می گیرد ای کاش یک بار دیگر بچه های گردانهای امام علی . یازهرا ، یا رسول وهمه مجاهدان دور هم جمع شوند.

 • بچه های تپه جنگلی گفت:

  سردا ر شجاع و مرد است

 • حسین ،،،،فر زند شهید گفت:

  محمدی عزیز وجدان و جوانمردی خوب چیزی است در کامنت محمدرضا و حق حرفهای زیبایی نهفته بود که منشا آن رشد و تلاش مردان مرد نهفته بود شما با این جملات بی اساس نمی توانید بزرگی و خدمتگذاری دیگران را ببینید خیلی دور نیست یک روز قلم ها خواهند نوشت امثال سردار عظیم ،درخشانها،شهاب،کریمی،دولت آبادی،روستاد،زکاوت وشهیدان ایزدپناه،ولی پور،هرمزپورو هزاران لاله دیگر چگونه با قلم عشق مردانگی را معنا کردند پس خوب است بروید و زندگی این عزیزان را از نزدیک ببینید آیا می دانید جانباز یعنی چه آیا شبهای بی خوای همراه با آلام جنگ را دیده ای همین حاج عظیمی که با کامنت خود تیری به سمت سالها مجاهدت شلیک کردی با بیش از ۵۰ درصد جانبازی ومعلولیت های فراوان فقط برای آرامش تو پرخطر ترین ماموریتهای نظام را در مناطق مرزی در پیکار با پژاک ،و جندالشیطان و القاعده به جان خریده تا تو در آرامش به سمت ارزشها شلیک کنی . پس بیاید حداقل قدر شهیدان زنده را بدانیم.

 • محمدی گفت:

  کی میگه ایشون اهل رانت نیست.

 • حق گفت:

  دوستان (محمد رضای عزیز) تا بحال به کسی تهمت نزده ام و قصد توهین هم ندارم. منظورم این بود که سردار هم میتونه با نفوذی که داره دست بچه های کم بضاعت و ناشناخته استان را بگیره.اما خودت میدونی که بعضی ها فقط به فکر صندلی و آینده خودشان هستند.درضمن رشادت های حاج عظیمی فر بر تک تک افراد استان پوشیده نیست.

 • سید رحمان گفت:

  شاید در اوایل انقلاب این سردار بزرگوار نامی دیگر داشته ،اولین کسانی که در تشکیل انجمن های اسلامی نقش موثری داشتند ،شهید ایزدپناه وبرادرش نیرعلی وسید باقر موسوی و……وما چند نفر دانش آموز بودیم،فقط ماها استعداد گرفتن پست و…..رانداشتیم.قبل از پیروزی انقلاب رهبری آیت اله ملک حسینی در منطقه وفعالیت دانشجویان وشهید ایزدپناه وهمینطور پیش قدمی آقای یعقوب غفاری در یاسوج وفعالینی در سایر شهرستانها خصوصا شهر دوگنبدان رانباید فراموش کنیم ،شهر دوگنبدان تنها شهر استان بود که قبل ازانقلاب شهید داده.

 • دهدشت گفت:

  انسانیت و سلامت نفس شاخصه بارز برادر عظیمی فر است افق دید ایشان برای همه مثال زدنی است ،معامله گری در قاموس ایشان نیست و در یک جمله می توانم بگویم عظیم استوره صداقت ،آزاد اندیش بی ادعا زجر کشیده روزهای سخت است

 • رزمنده گفت:

  درود سردار با وقار؛ کاش ایشان از خاطراتشان در انقلاب می گفتند، در عین حالی که ایشان در ایام پیروزی انقلاب جوان بودند ولیکن به همراه مرحوم آیت الله ملک حسینی و شهید میثمی و ردانی پور، جنبش اعتراضی بویراحمد را در قالب انجمن اسلامی دانش آموزی هدایت و سازماندهی می کردند که به همین دلیل چندین بار از مدرسه اخراج شدند. خداوند ایشان را برای استان و اسلام و مسلمین حفظ کند.

  • همکلاسی گفت:

   بعد از حادثه سینما اصفهان و به آتش کشیدن نماد غرب و ابتذال چهره های همچون زنده یاد علی اکبر پرورش ،حاج جواد عظیمی فر از جمله شخصیتهای تحت تعقیب ساواک بودند که ایشان چند روزی به بروجن فرار کرده ودر حالی که طاقت دوری از صحنه مبارزه رانداشتند مجددا به دبیرستان برگشته و با تحریک دوستان خود در تظاهرات ضد حکومتی شرکت که در نهایت رژیم در حالی که از دست اوخسته شده بود او را اخراج و مجددا به زادگاه خود بازگشته که با پا درمیانی مرحوم حاج ابراهیم ملک حسینی در دبیرستان امام فعلی ثبت نام نمودند ومن هم در آن زمان توفیق هم منزلی ایشان را داشتم واقعا جواد پرنده ای آزاد بود

 • حق گفت:

  کاش یک دهم حاج عدل جربزه داشتی.

  • محمد رضا گفت:

   جربزه داشتن به رانت خواری نیست؛ به خدمت صادقانه و خالصانه و پنهانیست. به پاکی و خدایی بودن است. کاش یک جو انصاف در وجود شما بود.
   آنچه ما از حاج عظیم در انقلاب و جنگ و پس از آن دیدیم، همگی جهاد و خدمت به خلق بود.
   آه حاج عظیمی که چندین سال است استخوان در گلو داری، ببین کار را به کجا رسانده اند که آنهایی که رسانه می خرند تا خود را تبلیغ کنند اینگونه علیه ات فضا سازی میکنند تا نکند کسی جز خود پوشالی شان شناخته شود…
   حاج عظیم تو را با همان صداقت و صفایت، با همان ترکش های بدنت با همان خدمت پنهانیت دوستت داریم. خدا پشت و پناهت باشد.

پربازديد