تاریخ درج خبر : 1392/11/13
کد خبر : ۲۰۴۱۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح و کلنگ زنی 203 طرح به مناسبت دهه فجر در استان

سایت استان: استاندارکهگیلویه وبویراحمد گفت: 203طرح عمرانی دهه فجر در این استان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

سید موسی خادمی عصر شنبه در جمع خبرنگاران این استان افزود: 176 طرح از این تعداد افتتاح و 27طرح عملیات اجرایی آن با هدف توسعه خدمات رسانی به مردم آغاز خواهد شد.

وی اعتبار این طرح ها را 102میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: 48میلیارد تومان از این میزان اعتبار مربوط به طرح های کلنگ زنی است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به فعالیت مدیریت اجرایی استان در چهارمحور برای شتاب بخشی به روند توسعه اشاره کرد و گفت:ایجاد وفاق وهمدلی و ارایه مدلی از مشارکت جمعی دراین راستا مورد توجه است.

وی به در دست اجرا بودن یکهزار و 817 طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی از صفر تا 90درصد دراین استان اشاره کرد و افزود: به لحاظ کمبود اعتبار روند اجرای طرح ها به کندی پیش می رود و در عین حال باید از اعتبارات اختصاصی نهایت بهره برداری صورت گیرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای 80درصد به صورت اولویتی باید تا پایان سال مالی که آخر تیر است؛ بهره برداری شوند.

وی توجه دولت تدبیر و امید به رونق بخش تولید را یادآورشد و افزود:برای گره گشایی ازمشکل طرح های تولیدی به همکاری بیشتر بانک ها نیاز است و در عین حال اقدامات خوبی نیز دراین بخش صورت گرفته است.

خادمی اظهار کرد: روند فعالیت برخی طرح های سرمایه گذاری استان راکد، برخی با مشکل سرمایه در گردش مواجه اند و برخی با حداقل تولید به فعالیت خود ادامه می دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد