تاریخ درج خبر : 1392/02/23
کد خبر : ۲۰۴۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بی‌توجهی راه و شهرسازی به برخی محورهای بین شهری کهگیلویه

سایت استان: فرماندار کهگیلویه با اشاره به برخی مشکلات در مسیرهای بین شهری شهرستان کهگیلویه گفت: کم کاری و عدم توجه اداره کل راه و شهرسازی در این زمینه قابل قبول نیست.

 ابراهیم جعفری در نشست حمل و نقل و ترافیک شهرستان کهگیلویه با اشاره به اهمیت کمیته حمل و نقل اظهار داشت: مصوبات این نشست باید با دقت کامل و وسواس هر چه بیشتر پیگیری شوند.

فرماندار کهگیلویه عنوان کرد: مردم باید نتیجه عملکرد و مصوبات شورای ترافیک را به صورت ملموس حس کنند و از نتایج آن که آسایش و راحتی در ترددها است، بهره‌مند شوند.

جعفری در ادامه با اشاره به برخی مشکلات و معضلات در مسیرهای بین شهری شهرستان کهگیلویه گفت: متأسفانه در خیلی از موارد دیده شده که اداره کل‌راه و شهرسازی توجه چندانی به تکمیل و بهسازی راه‌های شهرستان کهگیلویه ندارد.

وی از خط‌کشی نیمه کاره جاده دهدشت به بهبهان به عنوان یکی از معضلات اصلی در حوزه راه‌های بین شهری این شهرستان اشاره کرد و افزود: همین مسئله می‌تواند باعث بروز مشکلات و خطرات عدیده در این مسیر شود.

جعفری از لکه‌گیری غیراستاندارد مسیر دهدشت به قلعه رئیسی و دیشموک اشاره کرد و افزود: کاملاً مشخص است که این لکه‌گیری‌ها برای رفع تکلیفی و غیراستاندارد انجام گرفته‌اند.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه مهندسین ناظر و اداره راه و شهرسازی باید با دقت بر کیفیت و استاندارد لکه‌گیری‌ها نظارت داشته باشند، عنوان کرد: همه ما باید خود را در قبال وظایفی که بر عهده داریم خود را مسئول بدانیم و اگر در اثر کم‌کاری نهادی یا دستگاهی، مشکلی برای فردی به‌وجود آید باید پاسخگو باشند.

مسئول ارشد اجرایی شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی در زمینه مسائل ترافیکی باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد.

وی با اشاره به در پیش بودن همایش بزرگ پیاده‌روی که با حضور نهادهای مرتبط با بحث حمل و نقل و ترافیک انجام می‌گیرد، اظهار داشت: برگزاری چنین مراسم‌ و همایش‌هایی نتایج مثبت و مؤثری در پی خواهد داشت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    فعلا که تمام بودجه ها صرف مرکز استان بشه تا ببینیم چیزی گیر بقیه میاد؟؟؟

پربازديد