تاریخ درج خبر : 1392/02/23
کد خبر : ۲۰۴۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

صعود تیم هندبال نفت و گاز گچساران به لیگ برتر کشور

سایت استان: رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گازگچساران از صعود تیم هندبال بزرگسالان مردان به لیگ برتر کشور خبرداد.

اسکندر ملک زاده صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: با حذف تیم شهرداری ارومیه از رقابتهای لیگ برتر سال گذشته، تیم هندبال نفت و گاز گچساران به جای این تیم در لیگ برترحضور خواهد داشت.

ملک زاده افزود: این رویداد بزرگ می‌تواند آغاز راهی طولانی و سخت برای هندبال نفت و گاز گچساران باشد تا با حمایت مسئولان و استفاده از یک کادر فنی و مجرب مراحل پیشرفت را هرچه سریعتر طی کند.

وی اظهارداشت: با حضور مدیرعامل جدید در شرکت نفت و گازگچساران و نگاه مثبت ایشان به مسائل ورزشی امید است قهرمانی و موفقیت‌های تیم‌های باشگاهی نفت و گاز گچساران در سال جاری و فصل جدید ادامه یابد.

ملک زاده افزود: در تمامی مناطق نفت‌خیز جنوب هیچ یک از شرکت‌‌های بهره بردار به تعداد نفت و گاز گچساران در لیگ‌های برتر، دسته یک، دو و سه نماینده و تیم ندارند.

وی گفت: نفت و گاز گچساران دارای 18 تیم در لیگ های معتبر کشور است که با راه یابی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به لیگ یک و هندبال به لیگ برتر سال خوبی برای ورزش نفت و گاز در پیش است.

ملک زاده همچنین با توجه به حضور تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در لیگ دسته یک کشور از تشکیل کارگروهی در جهت استانداردسازی ورزشگاه‌ها و امکانات لازم برای آمادگی هرچه بهتر در لیگ یک فوتبال کشو خبرداد.

وی یادآور شد: درآینده ای نزدیک نسبت به برنامه‌های تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضور در لیگ دسته یک کشور اطلاع رسانی خواهدشد.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد