تاریخ درج خبر : 1392/02/24
کد خبر : ۲۰۶۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دهرابپور: مدیریت 8 سال گذشته بیشترین ضربه را به استان زده است

سایت استان: محمدرحیم دهرابپور که خود یکی از اصلی ترین نیروهای اصولگرا در استان می باشد معتقد است در 8 سال گذشته و در دوره نمایندگی ستار هدایتخواه، استان بیشترین ضربه را از جانب مدیران ناکارآمد و ضعیف خورده است.

20
وی گفت: چینش مدیران در این 8 سال، نه براساس شایستگی و کارآمدی بلکه بیشتر سیاسی و شبه سیاسی بوده است.
این چهره اصولگرا افزود: انتظار می رفت با انتخاب نماینده جدید مردم بویراحمد و دنا در مجلس این معضل اساسی برطرف شود ولی متاسفانه دیوار آن شیوه مدیریتی در استان خیلی محکم است و برای حفظ آن به صورت قویتر تلاش می شود، و کوشش نماینده جدید برای تغییر این شیوه، چندان راه به جایی نبرده است.
وی استاندار و معاون وی را موافق شیوه مدیریتی (که از زمان هدایتخواه تا کنون پابرجا مانده است) خواند و میگوید: مردم خواهان تغییر و تحول اساسی در مدیریت استان هستند.
وی حضور جریان انحرافی در کشور را واقعیت دانست و آن را برای کشور خطرناک خواند.
عضو شورای شهر یاسوج در ادامه اظهار داشت: در ده سالی که عضو شورا بوده ام همواره به دنبال حل مشکلات مردم و به دنبال تامین منافع عمومی مردم بوده ام و معتقدم می توانستیم بهتر عمل کنیم ولی به دلایل متعدد این امر صورت نگرفت و شاید در آینده بخشی از مسایل را عنوان کنم.
دهرابپور که برای دور جدید انتخابات شورای شهر در یاسوج نامزد شده است، بیان داشت: شاید عده ای در ذهن خود بپرسند که چرا دوباره کاندید شده ام و از جان شورا چه می خواهم، که در پاسخ باید گفت دوست دارم با مشکلات درگیر شوم و بتوانم گره از این مشکلات مردم باز کنم.
وی مباحث طایفه ای و قومی و قبیله ای و دامن زدن به آن را آفت دانست و خاطرنشان ساخت: همیشه و همه جا گفته ام بحث های سردسیری و گرمسیری را قبول ندارم و معتقدم کسانی که به آن دامن می زنند به دنبال ایجاد تفرقه هستند تا بتوانند چند صباحی حکومت کنند.
دهرابپور با اشاره به برخی کارهای انجام گرفته در شهر یاسوج گفت: تالار بزرگ شهر یاسوج که چند منظوره است با اشتغال زایی مستقیم 40 نفر، یکی از بهترین پروژه ها بود که انجام شده است.
عضو اصولگرای شورای شهر یاسوج، عدم حضور روحانیون و بانوان در شورا را یک ضعف خواند و اضافه کرد: شورا باید از افراد و سلایق گوناگون شکل بگیرد و شورایی همفکر و همیار می تواند با تصمیمات درست و تخصصی چهره شهر را دگرگون کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محصایقی گفت:

  دهرابپور کوتاه بیو. همه میدونن چ گندایی زدی به این استان به این شهر. بهتون قول میدم این آقای ………… از ایشون یا چند جای مختلف پست گرفتن یا پیمون چندصد میلیونی.

 • محمد گفت:

  مدیرسایت، واقعا بی شعور و کوته فکر هستی که کامنتهای ارسالی را با تبعیض قرار میدی. باید درش را گل بگیری. خاک برسرت جیره خوار دهرابپور

 • فامیل دهرابپور گفت:

  میدانم که شما خیر اقای دهراب پور را میخواهید پس لطف کرده و فقط مطالب مربوط به شورای شهر را درج فرمائید با تشکر

 • فامیل دهرابپور گفت:

  بعضی از سایتها دنبال تخریب اقای دهرابپور هستند حال که لطف کرده و این خبر را زده اید مطالب مربوط به مدیریت و اقای هدایتخواه را حذف نمائید

 • فامیل دهرابپور گفت:

  مدیر محترم سایت لطف کنید این خبر را بردارید تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد. از نزدیکان اقای دهراب پور

پربازديد